GPRS a 02

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

KUba_ | úte kvě 12, 2009 2:37 pm

GPRS a 02

Zdravím,

3.4.2008 jsem si koupil iPhone 3G 8GB s radostí jsem vše zapojil a vše funguje dobře.. ale než jsem si zamezil odebíraní dat GPRS v iPhonu tak si to vzalo cca 3MB (celkem up&down) nevím zda na nějaké updaty apod, na internetu (safari) jsem nebyl, prostě jsem o tom nevěděl že si to bere data, po třech dnech jsem zašel do O2 prodejny, že bych chtěl deaktivovat GPRS ale nabídli mě Internet v mobilu za 150czk mesince (3 mesice zdarma), tak jsem poslal aktivacni sms a mam ho do ted.

A dneska mi přišel učet od O2, že mám zaplatit 485czk za 3MB dat (vím že GPRS je drahé, pokud nemate nějaký rozumný balicek), to se mi opravdu moc nechce, takže jsem se chtěl zeptat jestli je nějaká šance na vyreklamovani, protože jsem opravdu nevěděl že to stahuje nějaké data (jestli updaty nebo něco tak, opravdu nevím). Co myslíte?

btw. abych byl přesný je to 2422kb (mam to z vypisu)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 130
Registrován:
ned úno 15, 2009 12:35 pm
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar mettzed | úte kvě 12, 2009 4:13 pm

Re: GPRS a 02

iPhone je pripijenej k netu skoro vsim! Mail klient, pocasi, burzovni listek - akcie... Vsechno vyuziva internet... Myslim ze tohle nevyreklamujes. Ale to je jen muj nazor zkusit to muzes
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
sob bře 08, 2008 12:52 pm
Bydliště: Polná

KUba_ | úte kvě 12, 2009 4:34 pm

Re: GPRS a 02

jasný, ale jak jsem si ho kupoval tak jsem nevěděl, že si to může hned něco stahnout, jak jsem to zjistil tak jasně že jsem cell data zakazal...

no uvidime..
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 130
Registrován:
ned úno 15, 2009 12:35 pm
Bydliště: Opava

Uživatelský avatar murder | úte kvě 12, 2009 6:13 pm

Re: GPRS a 02

Kupoval si ho u O2, nebo si ho někde sehnal? Pokud u O2 tak by si mohl velmi pokorně zkusit, že tě neupozornili nebo si nepochopil prodavače na datovou náročnost iPhone, pokud si si ho sehnal mimo O2 tak nevěřím v úspěch jakékoliv reklamace "vlastní blbosti" (jak jsem to tady už jednou nazval)...
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar dodulo | úte kvě 12, 2009 6:29 pm

Re: GPRS a 02

tak ja som mal napr. pausal v T-mobile, ze po 60 minute som mal zdarma, no chodili mi vysoke faktury z jedneho dovodu, mal som prevolane napr. 59:50 sekund a siel som volat napr. 30 minut a tych 30 minut som mal nasledne spoplatnenych, nebol som upozorneny, ze musim hovor prerusit tak som podal staznost, ze mi nebola poskytnuta informacia a ze ziadna taka informacia sa nenachadza ani v zmluve, vratili mi vsetky komplet peniaze ( navyse ) + mi este zackvakali podrobny vypis na zaklade, ktoreho som na to prisiel, skusit mozes, no toto je asi trosku iny pripad, ale skus za skusku nic nedas :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé