nefunkcni sdileni inetu pres bluetooth

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar misut22 | čtv čer 18, 2009 4:17 pm

nefunkcni sdileni inetu pres bluetooth

Zdravim,
mam dotaz. Vcera jsem muj iP 3G upgradnul na os 3.0 a zde na foru podle navodu rozbehl sdileni internetu pres 02, ale nedari se mi pres bt telefon spojit s notebookem. Po kabelu to jede bezvadne, takze problem ve sdileni nebude. Nevite nekdo co s tim? Kdyz si vlezu do obecne->bluetooth tak tak mam pristroje co uz jsem sparovane mel(handsfree, hf v aute ) u nich je nepripojeno, ale u kolonky muj notebook sviti "neparovane" - povedlo se ti totiz pri parovani omylem zmacknout "ignorovat" a ted mi to nejde dat zpet do puvodniho stavu. Ani puvodni nastaveni site v jinem menu nepomaha. Poradite?

//spachal (): prosim o zmenu nazvu, pomahejte nam udrzovat forum prehledne .. (bylo: bluetooth)
Naposledy upravil misut22 dne čtv čer 18, 2009 9:40 pm, celkově upraveno 1
iPhone 3G 16GB-black , Fw 4.2.1 JB, O2-CZ
Win XP sp3, 32 bit nebo WIN7 select enterprice 32 bit
iTunes 10.4.0.80
Text me, Ping! - misut22
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
stř kvě 13, 2009 9:50 am
Bydliště: Kladno

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv čer 18, 2009 6:29 pm

Re: bluetooth

Já mám jiny problem sdíleni po kabelu funguje ale BT meho iPhone vidi ostatní ale já ne :( takže nemužu nic poslat, nikde nastaveni nevidim jen zapnout a vypnout :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar ygy | čtv čer 18, 2009 6:33 pm

Re: bluetooth

cez iphone sa nedaju posielat subory na iphone to suzi len na sparovanim s bluetooth sluchatkami ..da sa posielat jedine ked mas jb cez aplikaciu ibluetooth
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar misut22 | čtv čer 18, 2009 9:43 pm

Re: nefunkcni sdileni inetu pres bluetooth

tak uz jsem vse vyresil. problem byl u me na notebooku. v praci pouzivame radius a specialniho suplikanta na nej takze jsem si musel pohrat tam a nastavit ho pro bluetooht sitove pripojeni. Funguje to nyni i pres kabel i pres bluetooth. Adminum se tedy zaroven omlouvam za chybny predmet:)

EDIT:

jj to vim,a le bohuzel se mi v adresarovy strukture nepovedlo najit treba videa co jsem si do iPhona nahral. Chtelo by to nejakes strucnej prehled kde v adresarovy strukture najdu fotky, videjka, hudbu apod. Nema nekdo tip jak na to?

Edituj svoje posty tak ako som to urobil teraz ja za teba a nepis jeden za druhym. dodo
iPhone 3G 16GB-black , Fw 4.2.1 JB, O2-CZ
Win XP sp3, 32 bit nebo WIN7 select enterprice 32 bit
iTunes 10.4.0.80
Text me, Ping! - misut22
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
stř kvě 13, 2009 9:50 am
Bydliště: Kladno

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé