Nefunkční EDGE po nahození FW3.0

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar kosmonaut | pát čer 26, 2009 8:41 pm

Nefunkční EDGE po nahození FW3.0

Dobrý večer ne spolek, dnes jsem nainstaloval FW3.0 a jsem zatím celkem spokojený, až na to, že mi nefunguje EDGE u Vodafonu. APN v mám nastavené tak jak má být (iphone.vodafone.cz), ale EDGE proste nejede. Dřív jsem měl JB, ale po instalaci jsem ho zatím neprováděl. Napadlo mě, jestli by problém nemohl být v tom, že jsem měl vypnuté EDGE pres SBSettings, ale asi je to hloupost.

Má s tím někdo zkušenosti?

EDIT 29.6.:
Odpovím si sám. Co jsem pohledal na internetu, je jediná možnost restore a NEobnovení ze zálohy. Škoda těch sms a mailů. Každopádně už to funfuje tak jak má. (pardon za pořušení pravidel, ale chtěl jsem to nějak posunout). Asi můžete zamknout.

Příspěvek jsem ti upravil tak, aby odpovídal pravidlům (viz odkaz níže). Je to pravidlo o editaci vlastních příspěvků. To je také naposledy, příště ti jej smažu bez varování. Beavers.
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

Filas1 | stř črc 01, 2009 8:31 am

Re: Nefunkční EDGE po nahození FW3.0

Měl jsem stejný problém. Bylo to tím, že jsem nechal před update na 3.0 v SBsettings EDGE vypnuté. Taky mě EDGE na 3.0 pak nešlo. Ale stačilo znovu udělat JB a nahrát SBsettings a v něm EDGE znovu zapnout. Nemusel jsi dělat restore.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:54 am
Bydliště: Praha - západ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé