nefunkční wifi?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hankdavid5 | sob čer 27, 2009 1:36 pm

nefunkční wifi?

Dobrý den, mám tu jeden problém co se týče wifi a bluetooth. Jde o to že se nemůžu nijak přihlásit ba ani zaktivovat wifi, kdýž dám nastavení-> a je tam kolonka wifi, tak je celá zašedlá a nejde se do ní dostat a je tam napsáno není wifi. Nevíte co s tím? to samé mám s bluetooth akorát je u toho napsané není k dispozici. Prosím o radu, díky

Uprav si nazov temy a pomahaj nam udrzovat forum prehladne. dodo bolo WIFI
Naposledy upravil hankdavid5 dne ned čer 28, 2009 2:34 pm, celkově upraveno 1
 

smindo | sob čer 27, 2009 1:41 pm

Re: WIFI

Pomohlop by ak by si opisal aky presne iPhone mas + firmware version
 

hankdavid5 | sob čer 27, 2009 2:39 pm

Re: WIFI

iphone 3G 8GB od O2, nedávno jsem udělal upgrade na 3.0 a frimware modemu 04.26.08

Také by bylo dobré změnit si název tématu. Takto je to příliš univerzální, ale je to tvoje věc...když nepožaduješ řešení...Chápej to tak, že takový název nikoho nějak zvlášť "netrkne" a ty budeš dlouho čekat na odpověď. Ostatně, toto vše je v pravidlech, která jsi jistě při registraci na fórum četl, ale asi ne dost pozorně. Také se tam píše něco o podpisu, do něho si zadáš údaje o svém zařízení a nebudeš to při každém problému muset vypisovat. Pochopils to? Beavers.
 

Ceky | sob čer 27, 2009 7:57 pm

Re: WIFI

cagos tky mi to delalo staci dat obecne a obnovit a obnovit nastaveni site pak je to v poradku:D
Host
Host
 
Příspěvky: 97
Registrován:
čtv čer 25, 2009 5:05 pm

hankdavid5 | ned čer 28, 2009 2:05 pm

Nemůžu zprovoznit wifi

hm tak ani to co si napsal nepomohlo, nevíte někdo co s tím může být? a omlouvám se za zmatek s tím názvem

Neomlouvej se a uprav ho. Beavers.
 

Skull-hacker | čtv pro 09, 2010 8:49 pm

Re: nefunkční wifi?

Me se zase nejde připojit na jakou koliv wi-fi sít. Proste mě to zahlásí že na wi-fi se nelze pripojit ale s jinim Iphonem to jde...
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
sob říj 09, 2010 11:26 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé