Zmizení 3G

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Baskervillius | stř črc 29, 2009 3:30 pm

Zmizení 3G

Zdravím,
Chtěl bych se optat, zda-li jste někdy neřešili problém s mizením 3G třeba v Praze...jednoduše nechápu, proč se někdy stává, že 3G, které třeba v důsledku slabého signálu vypadne se opět aktivuje až po zapnutí/vypnutí telefonu a ne automaticky, pokud signál je...neřešil jste někdo něco podobného? Nevím, čím by to mohlo být :shock:

Díky za help

R.
 

munku | stř črc 29, 2009 3:34 pm

Re: Zmizení 3G

myslim si ze jedine zlym signalom:-))
 

miso2004 | čtv črc 30, 2009 11:16 pm

Re: Zmizení 3G

hmm... podobny problem mam aj ja. 3G signal je velmi slaby a porad vypadava. Mne by zajimalo, jestli nekdo nevi o nejakem softwarovem reseni - programek, ktory by to automaticky udrzoval/pripajel aj na ten slaby 3G signal...
dik
 

Uživatelský avatar Harrison | pát črc 31, 2009 6:47 am

Re: Zmizení 3G

Toto sa zacalo stavat aj mne po prechode na FW3.0 a to aj napriek tomu ze som v mieste s dobrym 3G signalom. Preto vacsinu casu mam 3G vypnute :|
    iPhone HW: iPhone2G(8GB), iPhone3G(8GB), iPhone5S (32GB), iPhone6 (64GB)
    Mac HW: MacBook Pro Retina (late 2013, 8GB, 256GB SSD)
    Ostatne: Apple Watch 1st gen., AppleTV 4th gen., Airport Extreme
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 330
Registrován:
úte čer 10, 2008 3:29 pm
Bydliště: SK

pe.kova | pát črc 31, 2009 6:40 pm

Re: Zmizení 3G

no když vám to vypadne tak stačí zapnout a vypnout letecký mód a 3g síť by se měla opět chytit. Je to rychlejší jak vypnout a zapnout. Jinak já problémy nemám..
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

miso2004 | pon srp 03, 2009 4:35 pm

Re: Zmizení 3G

Takze po dlouhe dobe a bloudeni po dome sem nasel misto s trochu silnejsim signalem. Sprovoznil sem tethering (PdaNet) ... a nemam dalsi namitky... skratka parada. Neni to reseni pro kazdeho, ale pro mne urcite. regards
 

Uživatelský avatar Tea Racer | pon srp 03, 2009 4:41 pm

Re: Zmizení 3G

Já byl ted 2 dny v Praze a 3G vypadával dle signálu v metru nebo lokalitách kde není často ale nikdy jsem nerestartoval, ale bylo nutné znovu načist stranku jinak se jako načítalo a nic :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

thera | sob srp 08, 2009 9:19 am

Re: Zmizení 3G

teď zkouším o2 kartu, kterou jsem si pořídil právě kvůli testům 3g. na balkoně šlape 3g ok, ale v místnostech, kde chci být mi to spadne rovnou do gprs. pokud se 3g chytne a ubývá signál, tak si chvíli buňku drží a po dalším úbytku signálu ji pustí. pokud jste ale rovnou v hraniční oblasti, tak 3g buňku nenahodí. Podle mapky o2 jsem opravdu na hranici pokrytí... řešením by možná bylo něco, co by přikázalo se chytnout jen na tu jednu buňku a nepustit. to jsem ale od dob N6110 neviděl...

OT: propadnutí signálu rovnou do gprs je šílené! asi nakonec zůstanu u Vody, tam sice není 3g, ale edge je všude
Host
Host
 
Příspěvky: 104
Registrován:
stř pro 05, 2007 7:27 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron