Nejde internet pres wifi, ping ale jde..

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

rodier | čtv črc 30, 2009 11:51 pm

Nejde internet pres wifi, ping ale jde..

Zdar mam 3G, 3.0 mam snad od doby co udelali JB no a najednou tak pred 2 dny zniceho nic mi nejede Internet. Telefon je na WIFI normalne napojenej, signal je full, pingnu ho taky..ale Internet proste nejde. safari, cydia, youtube.. nic.

Cim to muze byt? Mam tam dost veci tak se mi nechce delat restore :(

zkousel jsem restartovat i wifi router od TP link.. ale ten se zda byt ok (jede mi pres nej kabelovej net a tam problem neni).. zvlastni je, ze proste iphone pingnu..ale odezvy sou docela vysoke i 100ms..

BossPrefs mam wifi vyplou zkousim to zapnout ale dycky po znovupusteni bossprefs je vypla..ale samozrejme je zapla a signal full.. bohuzel cydia bez netu tak nejak nefrci ze bych to odinstaloval

jo taky sem si vsiml ze mi to nejak zacalo rusit bedynky u PC ten iphone.. drive nic.. co se deje??
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát črc 31, 2009 12:14 am

Re: Nejde internet pres wifi, ping ale jde..

A ten ping projde jen na IP adresu, nebo i na nejaky server podle jmena (seznam.cz ap.)? Pokud pouze na IP a na jmeno ne, bude problem v DNS. Zkus zadat do Safari pouze IP adresu (seznam.cz == 77.75.72.3), pokud se stranka zobrazi, pak je definitivne problem v DNS :] ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

rodier | pát črc 31, 2009 2:20 am

Re: Nejde internet pres wifi, ping ale jde..

ahoj.. myslel jsem PING z PC do Iphone :-)) jakoze proste wifi funguje jen Internet jde.. ale to DNS zkusim :) to me nenapadlo

edit: zkusil sem v iphone terminalu traceroute a napsalo to
icmp socket: operation not permitted .. divny
ping v terminalu nejde..nenelezen .. je nakej jinej ping sw v iphone?

tak DNS asi facha.. dal jsem do Safari
77.75.72.3 coz je IP seznamu a na chvilku tam probliklo m.seznam.cz ahned potom ze neni pripojeni k Internetu :(
 

rodier | pát črc 31, 2009 4:58 am

Re: Nejde internet pres wifi, ping ale jde..

Tak jsem zkusil obnoveni sitoveho nastaveni a znovu zadat wifi a uz to kupodivu jede :)

ale porad nechapu proc je ten ping docela vysokej
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé