Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pavuk | čtv zář 03, 2009 11:05 pm

Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Neviem či to spôsobilo posledné update z Cydii(mobile substrate atď) alebo nejaká apl ale vypadáva mi pripojenie 3G pritom v stavovom riadku ukazuje že je pripojené. Zistím to vždy keď som na apl NimBuzz alebo Facebooku a niekomu odpíšem, ten dlho nereaguje tak sa skúsim pripojiť na net prípadne aktualizovať počasie a zistím že mi nič nenačíta! Musím resetnúť mobil a potom to ide zas do samovolného odpojenia ktoré nastane ani neviem kedy :x Máte niekdo tip čo by to mohlo robiť? dik
 

PeterKiss | pát zář 04, 2009 6:32 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Neviem čo to robý ale ja nemám JB a tak isto mi občas akoby zamrzne ale kolecko sa normalne točí ale stránka sa nenačita.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Pavuk | sob zář 05, 2009 5:40 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

No mne to vyhodí že nie je pripojenie. Keď resetnem fon tak už je to ok. Som povypinal všetky procesy cez SBSetings(v mobile substrate adons) a nepada to. Budem ich postupne po jedním zapinať až nenarazím na ten problémovy. Pripadne ak by to padalo aj po vypnutí tých procesov budem postupne odinštalovávať veci z cydie až na to neprídem. Nechce sa mi robiť obnova mt
zo zálohy.
 

Uživatelský avatar oPicka | sob zář 05, 2009 8:29 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Problém je při registraci do sítě. Pokud ti vypadne datová síť občas se stane, že iP se prostě nezaregistruje z5. Nemusíš ani restartovat stačí vypnou následně zapnout síť .. třeba režim letadla.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
čtv čer 18, 2009 9:53 pm
Bydliště: Brno

Pavuk | sob zář 05, 2009 11:10 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Takže to nie je problém JB alebo vecí z Cydii? Padá to aj na holom iP? Nie je na to vydaná nejaká apl čo to stráži? Lebo nič príjemné keď čakám na chate na odpoveď iP sa tvári že je pripojené a v skutočnosti nie je. :?
 

Uživatelský avatar oPicka | sob zář 05, 2009 11:28 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

O app nevím. Každopádně JB to nebude dělá to i těm, co nemají JB. Já jsem to poznal, když se stránka prostě přestala načítat.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
čtv čer 18, 2009 9:53 pm
Bydliště: Brno

Pavuk | úte zář 08, 2009 2:46 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Pri stránke by mi to nevadilo-tam dam trebárs respring cez SBS a pohne sa to. Ale keď som na skype alebo facebooku s niekym si píšem a zrazu 10 min neraguje a potom zistím že mi to medzičasom padlo a on vypisoval kde som až sa odhlásil tak to robí nepoužiteľnými tieto chat aplikácie. A taktiež notifikácie o prijatých mailoch z gmailu nechodia keď to padne :evil:
 

kobo333 | pát zář 11, 2009 10:20 pm

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

mne to robilo aj pred jailbreakom aj po..takze cydiou to nebude..skor by ma zaujimalo, ze si hovoril nieco o SBsettings a nejakych procesoch ze ti to odvtedy nepada co si to povypinal..co to je?? lebo ma uz dost sere, ze to musim obnovovat stale..niekedy nepadne ani dve hidiny, niekedy kazdych 10 minut:/
 

Pavuk | úte zář 15, 2009 10:13 am

Re: Vypadáva pripojenie i keď ho ukazuje ako OK

Asi to bola náhoda že to nepadalo lebo teraz som preinstaloval nanovo iP nedal som tam v cydii tie apl čo som myslel že to môžu robiť a aj tak to pada. niekedy to drží pol dňa niekedy to kape aj 4x do hodiny. Chcelo by to nejaku apl čo by to sledovala a v prípade odpojenia by refresla pripojenie alebo by reálne ukazovala či je pripojenie lebo tá ikona 3G tam ostane visieť aj keď padne pripojenie :evil:
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé