Nejde GSM signál

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pain9 | sob pro 19, 2009 11:20 am

Nejde GSM signál

Ahoj mám Iphone 3G 8GB a po nahrání nového firmware nejde signál původní (firmware 2.1.)Dal jsem restore přes iTunes a už nenacházel signal, někdo ho najde slabě a jindy dlouho hledá.Prosím poraďte.

Upravený názov témy. (Bol capsom.) Yreg.
 

Uživatelský avatar spachal | sob pro 19, 2009 1:06 pm

Re: Nejde GSM signál

Reset vsech nastaveni a opakovat restore pres DFU mod. Pokud nepomuze, je pravdepodobne problem v hardware.
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Pain9 | sob pro 19, 2009 1:27 pm

Re: Nejde GSM signál

DFU mod ? mohl bys k tomu říct víc já tomu moc nerozumím to novy firmware mi tam nahrál kámoš.v tomhle oboru se vůbec neorientuji
 

Uživatelský avatar Tea Racer | sob pro 19, 2009 2:10 pm

Re: Nejde GSM signál

To bude asi tím že potrebujes unlock, jelikož IP nepocházi od CZ operátora, tak proto nemáš signál. Podekuj kamarádovi ;-) Možná HW problém, ale rekni nám více a uvidime.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Pain9 | sob pro 19, 2009 2:59 pm

Re: Nejde GSM signál

kdybych věděl víc o tom tak řeknu ale bohužel.... :(
 

jirka.rouzi | sob pro 19, 2009 11:27 pm

Re: Nejde GSM signál

No možná dostanu kartáč od moderatorů ale pokud vlastně nevíš co hledat je problém něco najít.Tak v první řadě předpokladám že máš v PC iTunes to je program na komunikaci iPhone z PC,vpravo nahoře je kolonka hledej tam zadej iTunes a najdeš kde ho stahnout a jak se s ním zachazí,stejně tam pak zadej fw 1,2 3.1.2 to je verze softweru pro tvůj iPhon opět tam bude kde a jak ho máš stáhnout i to jak se instaluje,pak si zadej DFU mod a opět najdeš navod jak se používá a proč.No a nakonec do vyhledavače zadej blackra1n to je programek na odemknutí iPhona ten taky budeš potřebovat.No a až si vše prostuduješ už budeš vědět sam co dělat.Tato operace je vcelku jednoduchá ale vysvětlovat ji někomu kdo nemá zkušenosti z iPhonem je na dlouho.
 

Pain9 | sob pro 19, 2009 11:42 pm

Re: Nejde GSM signál

Díky zkusím to
 

jirka.rouzi | ned pro 20, 2009 12:05 pm

Re: Nejde GSM signál

No hodně toho najdeš v sekci "návody" instalace fw 3.1.2,jailbrek to je odemčení iphonu to se dělá tím blackra1n.exe tam se dozvíš i o aplikaci sn0w ta se používá na odemknutí modemu pro všechny operatory,je součastí blacra1nu a podobně.No pokud by jsi s tím nemohl pohnout kontaktuj mě přes sokromou zpravu a dame to dohromady.

Edit:Pokud jti s toho jde hlava malinkato kolem,tak to je normální :) No v této sekci asi najdeš vše potřebné,nevěděl jsem o ní,já se učil trošku jinde tak tady jsou kompletní návody.Pro tebe je důležité jen to které maj označení FW 3. a případně 3G http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=96&t=12089
Naposledy upravil jirka.rouzi dne ned pro 20, 2009 10:32 pm, celkově upraveno 6
 

Uživatelský avatar spachal | ned pro 20, 2009 3:19 pm

Re: Nejde GSM signál

neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Green | ned úno 20, 2011 9:53 pm

Re: Nejde GSM signál

Mám tiež podobný problém,mam iphone 3G 8G cfw 4.2.1 bb, s basbend 6.15,predtým som mal (fw 3.1.2), nemám signál a ked aj nakoci tak slabý,nepomohlo ani vymeniť cely annteny diel,ani restore ani unlock.Nebude to vysokým cfw?Kto to už vyriešil tak mi prosím napíšte!!

Nepoužívej červenou barvu, opraveno. MG
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé