bluetooth a pripojenie k notebooku

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Tinky.Minky | čtv pro 31, 2009 4:18 pm

bluetooth a pripojenie k notebooku

Mám windows 7 a nejde mi pripojiť iphone k notebooku, aby som mohol používať tethering. Priateľka má Vistu a išlo to bez problémov... chce to odo mňa nejaký ovládač a ked dám automaticky stiahnúť napíše to, že to nepodporuje?!!

HELP :cry:
 

xslide | sob led 02, 2010 10:15 pm

Re: bluetooth a pripojenie k notebooku

Mám taky sedmičky a vše OK.

Odstraň iPhone z PC a PC z iphone, dej v PC přidat bluetooth zařízení, spáruj, poté se vše automaticky nainstaluje.

Poté otevři Zařízení Bluetooth, tam bude iPhone, klikni na něj pravým tlačítkem a dej Připojit přes přístupový bod. Pak vše jede bez problému.

Pokud ti to nepůjde, nemáš asi legální Windows nebo něco. Já mám vše legálně, včera jsem ho instaloval a vše jde v pohodě bez ovladačů.

Akorát mě napadá, že by to mohlo být tím, že nemáš nainstalované iTunes.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Tinky.Minky | ned led 03, 2010 12:48 am

Re: bluetooth a pripojenie k notebooku

čo znamená odpoj pc z iphone?

Už som to trikrát opakoval (odstránenie zariadenia, vypnutie bluetooth a reštart) a stále nič. Windows je originál bol v notebooku od predajcu. Nemôže stále nainštalovať ovládač, nemôže to byť v niečom inom? :cry:
 

Tinky.Minky | ned led 03, 2010 2:16 am

Re: bluetooth a pripojenie k notebooku

OK PROBLEM SOLVED

Pošprtal som sa na nejakých forach a problém bol v tom, že bolo zle nastavené nastavenie zariadenia. V prípade, že to takisto niekomu nejde a píše mu to problém: nevie nájsť softvér ovládača.... treba dať ok a keď je v zariadeniach Iphone s žltým trojuholníkom, treba nan kliknúť pravým, dať nastavenia, služby a nemať odfajknuté wirelees iAP. Potom trojuholník zmizne, a v centre sieti je zariadenia (ak je zapnutý tethering a bluetooth) pri ktorom je napísané

typ prístupu: internet
pripojenie: Sieťové pripojenia bluetooth

:)
 

dair | ned črc 11, 2010 4:11 am

Re: bluetooth a pripojenie k notebooku

dik za navod, da sa ale spojazdnit iphone aby bol napojeny na laptop s itunes?
 

Dava | čtv bře 10, 2011 4:33 pm

Re: bluetooth a pripojenie k notebooku

to Tinky.Minky: Dik! Hledal jsem vsude a nakonec to byla takova blbustka. Uz to jede po nastaveni v poho. ;)

Mozna jen doplnim, ze spojeni neprobiha do doby nez dam v PC pravym tlacitkem na iPhona v bluetooth zarizenich volbu pripojit pres - pristupovy bod. Alespon teda u me to tak je...
 

jaksonj | ned bře 13, 2011 2:14 pm

proč mi nejde blootooth :-(

hezký den, poradí mi prosím někdo...? Mám den nový iPhone4, natáhl jsem si tam přes i-tunes kontakty, navigace, atd...ale nejde mi připojit na blootooth v okolí mám 2 iPhony a nenajde nic. Ani originál držák telefonu do auta, který předešlý iPhone 3GS bez problému našel. Nemám obnovit třeba nějaké nastavení? Jsem z toho na prášky...
 

jaksonj | ned bře 27, 2011 1:28 pm

tom tom car kit a připojení iphone4

děkuji všem kdo mi pomohli s dotazem tomtom iphone4 nikdo se neozval....na oplátku já poradím ostatním. Problém jsem vyřešil. Vyměňte propojovací kabel, originál tomtom je nanic. Zřejmě dělaný jen na 3GS. Sehnal jsem v datartu 12 V adapter s usb zásuvkou do cigaretové nabíječky, pak kabel s mini usb na jednom konci a normálním usb na konci druhém, propojil jsem to a jede bez závad...dobrý, ne?
jo...a jelikož je iphone4 hranatý a do držáku jde ztuha, nahřál jsem s citem horní část držáku tomtom a malinko vyhnul směrem nahoru. Teď tam mobil zajede lehce.
 

jaksonj | pát čer 03, 2011 4:08 pm

tom tom navigace

poradí mi někdo jak ukončit navigaci na i phone4? Vystoupím z auta, telefon v kapse mi oznamuje, že pokud je to možné, mám se otočit .-) nevím, jak aplikaci ukončit. Za radu moc díky, pepča.
 

Uživatelský avatar rony | pát čer 03, 2011 4:12 pm

Re: bluetooth a pripojenie k notebooku

dvakrat home, najst ikonku, prdrzat par sekund, tuknut krizik. citaj manual k iphone. klikni na Navody a najdes ho tam.

viewtopic.php?f=96&t=962
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé