Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ondrej.kolarik | úte úno 23, 2010 10:50 pm

Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

Ahojte vsetci, mam problem s Bluetooth na iPhone 3gs.Mozno mate niekto nieco podobne za sebou a budete mi vediet poradit. Po jailbreaku cez blackrain mi nejde bluetooth. Ked zapnem bluetooth a dam vyhladat zariadenie bud ziadne ani nenajde, alebo ked najde tak sa s nim neda sparovat - respektive obcas sa sparuje s najdenym zariadenim ale VZDY po cca 5 - 10 sekundach sa od tohto zariadenia odpoji a nepodari sa mu s nim nikdy sparovat na trvalo. Dost ma to serie, pretoze nemozem posielat cez BT ziadne foto ani dokumenty. Prosim neviete mi niekto poradit co by s tym mohlo byt? Dakujem za rady.
 

Uživatelský avatar cicolably | úte úno 23, 2010 11:22 pm

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

:D
čo k tomu dodať ? čítať hladať rozmýšlať a ked nepomože predať a kupiť FOKIU tam si poposielaš obraaazkýýý plnoooo
jedna rada,maš JB pohladať iBluenova , zaplatiť a možeš si posielať
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Mrsel | stř dub 27, 2011 9:22 am

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

po restoru na 4.3.1 ip3GS přestalo fungovat bluetooth, takže nejde spárovat můj iphone s ipad2kou, na 4.2.1 mi bluetooth vpohodě fungoval, myslite si že to je JBkem? popřipadě kdyby se mi povedl downgrade, tak nezavisi to na basebandu? takže downgrade by mi nepomohl? jine iphony najdou ipad

Uz si to nejak rozjel?
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

pajcer | stř dub 27, 2011 10:43 am

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

Bluetooth na iphone nikdy nesluzilo a ani nebude sluzit na posielanie obrazkov a podobnych veci !!! (iba na na pripojenie k handsfree supravam)

Skuste si precitat zakladny navod k iPhonu :evil:

Na posielanie suborov su programy v Cydii...
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

Mrsel | stř dub 27, 2011 1:44 pm

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

Omg citaj nez odpovis stejne uzitecne jak predemnou pan...
Mam ipad2 a ma fungovat na 3gsku hotspot sdileni internetu pres bluetooth, ale kdyz nejde sparovat iphone s ipadem a iphone nenajde ani jiny iohone, ne pro pripojeni ale jen vokoli, tak to pak mamtezke a mam si koupit nokii ze?

Ono jsem obeznamen s iphonem 2roky, tak vim co muzu a co ne, jen se snazim dobadat nejake zkusenosti, jelikoz uplne presne mi na 3g pred rokem odesla wifi, fungovala jen chvily a pak to droplo

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

co se tyka iphonu, po downgradu na 4.1 stale nefunguje bluetooth a nevyhleda nic a nikoho, a uz se jmenuje jinak nez mrseliphone :/
Naposledy upravil Mrsel dne stř dub 27, 2011 3:39 pm, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

pajcer | stř dub 27, 2011 3:25 pm

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

A ako ty mudrc mame my vediet ze vravis o Hotspote?! pises tam o sparovani a odosielani suborov...

EDIT: a stale som si neni isty ci odpoved nie je ta ista...
Za to ze sa da sparovat iPhone s PC na zdielanie internetu, neznamena ze mozes sparovat iPad(Iphone) na prijimanie internetu cez Bluetooth...

EDIT2: ok tak uz ani neviem na co som vlastne reagoval :D sorry
Naposledy upravil pajcer dne stř dub 27, 2011 4:15 pm, celkově upraveno 3
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

ls8 | stř dub 27, 2011 3:27 pm

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

Pozor, první příspěvek ve vlákně patří jinému uživateli, Mrsel pak dodal svůj úplně jiný dotaz až později. Tím vznikl zmatek, kdy každý reagoval na něco jiného.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Mrsel | stř dub 27, 2011 3:42 pm

Re: Nefunguje bluetooth na iPhone 3gs po JB

Ano presně tak, děkuji za objasnění nečtejícímu, a teď poraďte jak to je stim basebandem a tim bluetoothem, ono totiž, občas mi to teď našlo ipad, ale napsalo to, že ipad není podporován, a před tydnem to sfištělo jak pomasle

kdybych to věděl upgrade 4.3.1 bych se vyhl :( teď jsem na 4.1 a musim řict, že iphone je the fastest teď, žadne seky,

FW 4.3.1 a FW 4.3.2 maji stejný baseband že?
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé