Divně se chovající Wi-Fi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

matus141 | čtv srp 12, 2010 9:58 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

krute nekrute, na internete je toho na mraky... uplne obycajna teplovzdusna pistol, bratranec ju pouziva na grilovanie na podpalovanie dreveneho uhlia... a myslim ze je z forstingeru, ale to je v podstate jedno... len treba byt opatrny a funguje to - a nie len mne :)
 

pjoter | pát srp 20, 2010 2:26 pm

Nefunkcna wifi

Ahojte mam problem s wifi

Rano mi este fungovala - zacala vypadavat a teraz uz nefunguje vobec

Myslim tym, ze nevidim ziadne wifi siete a nenabehnu ani ulozene wifi :-(

je to iphone z orange s fw 4.0.2 - nema JB

ďakujem
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát srp 20, 2010 2:28 pm

Re: Nefunkcna wifi

Zkus udělat restore přes DFU a neobnovuj ze zálohy, jestli to nepomůže, tak nejspíš bude vadný wifi modul.

Sloučeno do stávajícího tématu. Metalgirl
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

lumar | ned srp 22, 2010 9:55 am

Špatný signál Wi-Fi

Zdravím,

mám dotaz ohledně wi-fi, protože už si s tím nevím rady.. 3x jsem si na iPhone měnil kryt a po poslední výměně má wifi špatný signál. Tak jsem to měl už asi 4x rozdělaný a zjišťoval čím to je a nemůžu vůbec na nic přijít. Wi-Fi anténa je přidělaná dobře, žádnej konektor není zníčenej, prostě je všechno bez problému, ale jakmile se vzdálím od routeru cca 5 metrů za zeď, tak už signál nechytnu, přitom na macbooku mám plnej. Bylo to testovaný na čtyřech routerech na třech různých místech.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Díky za odpovědi

Sloučeno do již existujícího tématu. Metalgirl
 

Uživatelský avatar Tony1 | ned srp 22, 2010 8:20 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Pokud jsi to několikrát rozebíral, tak největší pravděpodobnost chyby je při zacvaknutí konektoru WiFi antény popřípadě poškození samotného konektoru wifi antény. ještě doporučuji všechny konektory před zacvaknutím odmastit pokud ses je dotykal prsty bez rukavic.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

mirne | sob srp 28, 2010 7:49 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Mám nový IP 4. WIFI mi najde,ale nepřipojí se, hlásí že se nelze připojit. Je nějaká rada ?
 

matus141 | sob srp 28, 2010 8:30 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

ip4 by som este rozhodne neotvaral :) tak by som to siel reklamovat :D
 

andrew.wrayor | sob srp 28, 2010 8:01 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Dobrý večer, potřeboval bych poradit, jak asi každý tady. Mám iPhone první generace a z ničeho nic se nemůžu připojit k wifi. Wifi vyhledá, zobrazí, ale když se chci připojit, napíše, že se nemůžu připojit k požadované wifi. Moc díky z všechny rady.
 

Uživatelský avatar Beavers | sob srp 28, 2010 8:09 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Asi budeš jedním z tisíců uživatelů, kteří mají smůlu. V tomto smyslu Apple neco nedomyslel a iPhony se po čase posíraj. Vyzkoušej Frozen-Method.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

andrew.wrayor | sob srp 28, 2010 8:17 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

této metody se docela bojím, ale je to jen dočasné ne ?
Jinak existuje nějakej servis, nevíš ?
 

Uživatelský avatar Beavers | sob srp 28, 2010 8:18 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Když se podíváš na zkušenosti i na zahraničních fórech, dozvíš se, že Wi-Fi modul je zaklet v jakémsi bloku, který nelze opravit.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

andrew.wrayor | sob srp 28, 2010 8:22 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

ale držel se no mám ho přes 2 roky, ted se mi z něj stala jen DIGIhra, která umí volat a psát sms, no vlastně i přehrávat.
 

Uživatelský avatar Beavers | sob srp 28, 2010 8:25 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Když potřebuju wifi, dám ho na hodinu zmrznout a dva dny vydrží, jinak to mám jako ty.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

andrew.wrayor | sob srp 28, 2010 8:38 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Jo, už vidím, našel jsem tu tvoji dlouho zprávu, jaks dělal ,,průzkum" o zmražení iP, tk uvídím, asi se do toho dám.
btw. Zkoušels třeba ty aplikace jako extreme wifi, atd ze Cydie ?
 

Uživatelský avatar Beavers | sob srp 28, 2010 8:54 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Zkoušel, není to SW problém, wifina je prostě v čoudu. Někomu se to podařilo opravit horkovzdušnou pistolí, ale do toho se já nepustím, takový hazardér zase nejsem.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

andrew.wrayor | sob srp 28, 2010 9:08 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

taky nejsem jeden z těch to vyznává hazardní sporty... Na to mám svůj iP rád, i když tědka klesl u mě :-) No jinak díky za radu a pomoc.
(btw. ohledně frozen metod, v tom sáčků musí zůstt i po vydělání z mrazáku a do sáčků nesmí jít vzduch je tak ?)
 

lumar | sob srp 28, 2010 9:41 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

S tou wifi, ze se nejde pripojit to dela u nekterych routeru s sifrovanim WEP. U nejakych to proste funguje a u nekterych ne a tato zahada je docela nepochopitelna.
Da se to obejit tak, ze kdyz se budete chtit pripojit s iphonem, tak nastavte sifrovani na WPA nebo WPA-PSK, coz s applama celkove chodi stabilnejc a rychlejc. Resim to tak u iPadu, na jednu wifi se mi pripojuje vpohode, ale na druhou se nechce pripojit nikdy (iPhone se bez problemu pripoji na obe). Tak kdyz chci s iPadem na druhou, tak jednoduse zmenit sifrovani na WPA a funguje to bez problemu :). Tak to vyzkousejte a pak dejte vedet, jestli to pomohlo. Ja jdu mrazit iphona, snad to vyresi muj problem s wifi antenou.. :)
 

Uživatelský avatar Metalgirl | sob srp 28, 2010 9:46 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

OT: No, ono bych ani šifrování WEP nedoporučovala, není tak bezpečné a tak dobře šifrované jak WPA. S WEP celkem riskuješ, že žije někdo v okolí, kdo chytá tvá data ze vzduchu a za chvíli ti WEP pomocí nástrojů rozšifruje a vesele se na tebe připojí, bo bude znát tvé heslo.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

mirne | ned srp 29, 2010 7:12 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Můj problém je asi jiný. Já mám úplně nový iPhone 4 a WIFI to najde a po zadání hesla to napíše,že se nelze připojit. Asi se vrátím k zavedeným značkám. Apple má z ostudy kabát a je jako všichni. Nejsou schopni dotáhnout jediný telefon do konce.
 

Uživatelský avatar Beavers | ned srp 29, 2010 6:23 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Název tématu je natolik výmluvný, že by se zdálo, že není třeba vystupňovávat výraz "divně", navíc by se spíše jednalo o synonymum toho slova. Přesto se snažím hledat ve své mozkové databázi nějaký příznačnější ekvivalent. Napadá mě pouze označení: Wi-Fi si ze mě dělá pr..l a několik vykřičníků.
Dnes ráno jsem dal iPhone na nabíječku (originál Apple), protože poslední dobou mi poklesává kapacita baterie dost výrazně a to již od jara. Abych měl někdy 55% bez jakéhokoli používání přístroje (téměř z něho netelefonuji a nic s ním nedělám, dokonce jej na noc vypínám), to jsem před tím neznal. Musím jej tedy nabíjet velmi často. Měl jsem dost práce a telefon jsem na nabíječce zapomněl do odpoledních hodin. Nabíječka byla studená (běžně bývá během nabíjení teplá), iPhone ale studený nebyl, ale ani horký. Nechal jsem jej tedy zapojený a pracoval dál. Asi v 17 hod. jsem jej odpojil. Neprobouzel jsem jej a nechal ho ležet na stole. Po té, co přes nás přešla asi již 4. průtrž mračen jsem spatřil duhu a šel ji vyfotit. Když jsem pak snímek ukládal (ve Snapture), všiml jsem si, že indikační ikonka Wi-Fi svítí. Řekl jsem si, že to je náhoda, občas při probuzení telefonu se aktivuje, ale po pár vteřinách se vypne a již není možné Wi-Fi nahodit. Jenomže ikona svítila několik minut po dobu, co jsem pracoval s telefonem. Uspal jsem ho a odložil. Po 10 minutách jsem jej probudil a Wi-Fi naskočila. Napojil jsem iP na kabel a nechal jej v probuzeném stavu ve springboardu. Od té doby stále ikona indikuje signál, telefon je zcela studený.
Frozen Method jsem nepoužil již asi měsíc, prostě jsem to vzdal a Wi-Fi nepoužíval.
Proto si nijak nedokážu vysvětlit, proč najednou funguje. Kdesi jsem četl, že má vliv i počasí, vlhkost vzduchu, tlak, teplota a kdoví, co ještě (možná i výkyvy čehosi v atmosféře). Přes léto se ale střídaly povětrnostní i atmosférické podmínky a hodnoty skákaly do extrémů. Jenomže to funkci iPhone nikdy neovlivnilo.
Nepožaduji odpověď na svůj příspěvek, ani jakoukoli polemiku či dohady typu "co když?". Napsal jsem jej pouze jako zajímavou informaci pro ty, co mají stejný problém. Z různých webů vím, že nás takových je na statisíce.
EDIT:
Ve 21:30 Wi-Fi stále drží, telefon ve sleep módu a občas probouzen. Ve 22:00 telefon vypnut až do rána.
EDIT 30.8.10: Po zapnutí iPhone Wi-Fi už nenaskočila. Nepomohlo nic z toho, co jsem popisoval včera. Záhada tedy trvá - iP si dělá blázny.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | ned srp 29, 2010 6:56 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

OT: Beo, ještě jsi zapomněl na sluneční erupce. Nevíš, jaká byla jejich aktivita dnes? :mrgreen:
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Raksak | pon srp 30, 2010 10:07 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Mám taký problém, doma mi nechce nájsť sieť wi-fi aj ked teraz som na notasi na nete cez wifi, viete mi poradiť?
 

Uživatelský avatar kralik | pon srp 30, 2010 10:11 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

zdravim, mam problem :(

mam ip 3gs 4.0.1 - v nastaveni mi wifi nenajde nic tudíš mě nepřipojí ani do uložených sítí, ale přes eWiFi mi najde vše - ale taky bohužel nepřipojí, když dam připojit, telefon se tváří že je připojen, ale net nejde....

nevíte někdo co s tim, kromě restore :)
vím že nic nevím a nikdy vědět nebudu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 256
Registrován:
úte led 26, 2010 10:34 pm

Uživatelský avatar Beavers | pon srp 30, 2010 10:14 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

:arrow: Raksak a zřejmě i kralik: Přečíst si celé vlákno a při tom zjistit, že jsi zřejmě dalším z dlouhé řady takto postižených uživatelů. Pro jistotu navštiv i zahraniční fóra.
Kdyby existovala jednoduchá rada, nebyl by podobnými dotazy zaplaven celý iPhoňácký svět.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Raksak | pon srp 30, 2010 10:36 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

neviem,naštudoval som si celí manuál a toto som sa snažil preštudovať najviac, skúsil som resetnuť všetky nastavenia ale nič, nechápem.neviete mi teda poradiť?? už sa s tým trápim dosť dlho...
 

Uživatelský avatar Beavers | pon srp 30, 2010 10:47 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Asi čteš špatně, tady na fóru, ale i na jiných se dočteš, že univerzální rada neexistuje. Jedná se s největší pravděpodobností o HW problém (běžně neopravitelný), postihující iPhony 2G a modely řady 3.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

mirne | pon srp 30, 2010 11:10 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Já mám iPhone 4,WIFI to najde,ale nepřipojím se k ní. Přitom na dvou jiných jde připojení bez sebemenšího problému. Čili i iPhone 4 má problém s WIFI.
 

Uživatelský avatar preston | úte srp 31, 2010 9:40 am

wifi

mám problém,moc prosím o radu...mám iphone 3g 4.0.2,již asi 2 roky, wifi doted bez problemu, vzdy jsem se pripojil, nyni se doma nepripojim k wifi...pocitac i notebook se pripoji bez problemu...co jsem zkousel...reset veskerych nastaveni, zmenu zabezpeceni z wep na nulove a nazpatek...iphone moji sit najde,ale pri zadani wep hesla napise ze jsem zadal spatne heslo a nelze se pripojit...nevim co s tim...btw ceske radiokomunikace prevzal t-mobile, od kterych mame adsl...menila se ip adresa,ale tu na nic nepouzivam, menili smtp server,take nepouzivam a menili dns...drive jsem mel jina dns v protokolu tcp od radiokomunikaci,nyni jsou od t-mobile jina,ale dal jsem v nastaveni pridelit dns automaticky a internet mi na nb i pocitaci funguje...kdyz jsem zkusil zadat nova cisla dns od t-mobile, nefungoval inet na pocitaci,kde mam pripojeny modem a router,ale fungoval inet na notebooku pres wifi...vratil jsem dns na automaticke a funguje inet na pc i nb....moc prosim o radu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
úte srp 31, 2010 9:32 am

Uživatelský avatar preston | úte srp 31, 2010 9:53 am

Re: wifi

Příspěvek smazán.
1. Cituješ předchozí příspěvek a dokonce sám sebe
2. Děláš doubleposty
Výsledek: neznáš pravidla, uděluji varování. Doporučuji ti, aby sis také dal dohromady pravopis a větnou stavbu. Nikdy jsem nikde neviděl takto příšerně napsaný článek. Existují věty, souvětí a mezi sebou je dělí tečka a velké písmeno na začátku další věty. I to si, prosím, zopakuj, protože po tobě číst, to je horror. Beavers.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
úte srp 31, 2010 9:32 am

pazdech | úte srp 31, 2010 2:11 pm

Problem s WiFi

Ahoj.. prosím mám takový problém s připojením na WiFi.. Včera jsem byl normálně připojen na wifi bez problému.. Dneska.. když se chci připojit na WiFi píše mi to že Není možné se připojit k síť TP-LINK.. Už jsem udělal obnovu připojení k síťi ale furt nic.. Co mám dělat..?! Díky
 

Simbasek | úte srp 31, 2010 2:15 pm

Re: Problem s WiFi

Udělej restore

Sloučeno do již stávajícího tématu. Metalgirl
 

Uživatelský avatar preston | úte srp 31, 2010 5:45 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Tak se omlouvám za nedodržování pravidel na tomto diskusním fóru, obecně beru diskusní fórum jako rychlý a účinný nástroj jako pomoci méně zkušeným uživatelům a NE JAKO EXHIBICI SPISOVNÉ ČEŠTINY, té snad bylo dost na školách různých typů a já s ní rozhodně nemám problém. Každopádně díky za radu a možná do budoucna trochu změňte zaměření tohota fóra a místo pomáhání si z toho třeba udělejte kroužek spisovné češtiny, rád se přidám.

Víc už opravdu na tyto stránky ani nevlezu, děláte si pěknou vizitku.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
úte srp 31, 2010 9:32 am

Uživatelský avatar Beavers | úte srp 31, 2010 5:57 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

OT: Tvůj problém je někde jinde. Žádný kroužek češtiny nejsme, ale chceme, aby vyjadřování uživatelů bylo na úrovni a tím i srozumitelné. Nikdo nemá čas tady luštit jakékoli exhibice tvého druhu (když už jsi zmínil tento termín), s tím si běž na fóra, kde jsou podobně zaměření jedinci. Pokud jde o pravidla, právě díky jim tady jsme schopni udržovat jakž takž pořádek, uživatelů neustále přibývá a pravidla musí dodržovat každý. Pokud nechce, nemusí, ale s takovými se rozloučíme. Ty ses rozloučil sám, je to tvoje právo. Nemysli si ale, že tvým odchodem se toto fórum položí, spíše naopak - ozdraví se. Děkujeme za návštěvu a za to, žes alespoň naše společenství vyzkoušel.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

BINY1 | pon zář 06, 2010 8:59 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Zdravím Vás pánové. Podělím se s mojím poznatkem s ios.

Vlastnil jsem iPhone 3GS původně s FW 3.1.3, telefon byl kupovaný jako nový od vodafone CZ, cca v 3měsící proběhla aktualizace - wifi šlapala naprosto bezchybně. Po aktualizaci na ios4 se najednou iphone začal samovolně odpojovat od wifi sítě. Občas se připojil sám a občas bylo nutné dojet do Nastavení a wifi zapnout a vypnout a běželo to dále klidně hodinu. Nějak jsem nemohl přijít na to co s tím je.

Minulý týden jsem zakoupil iPhone 4 s ios4.0.1 a bhužel musím říct že je tu ten stejný problém, také se samovolně odpojuje.

Zajimavé je že jsem neregistroval toto odpojování na routeru v práci, ale pouze doma a u otce. Ale oba máme stejně nastavený wifi router Belkin Wireless N. Takže mě napadlo jestli teda problém není někde ve wifi routeru a jeho nastavení. Bohužel se v tom nastavení vůbec nevyznám. Ale třeba můj macbook pro nemá s připojením sebemenší problém. Minulý týden jsem ještě koupil přítelkyni netbook acer a asi dvakrát jsem u něj zpozoroval že měl problém se připojit.

Omlouvám se za pravopis. Je 10 večer a nechce se mi to po sobě kontrolovat :-)


DODATEK - zkoušel jsem restore, nastavení jako nového iphone, restartování nastavení sítě.

ROUTER -
Network Name (SSID) : Belkin_N_Wireless_7EEB6B
Wireless Security : Configured
Network Authentication : WPA-PSK + WPA2-PSK
Data Encryption : TKIP+AES

Poskytovatel - netbox 100/100MB
 

Mrsel | stř zář 08, 2010 2:01 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

po pročtení celého vlákna, musim řict že na ip 3G, mi začala blbnout wifi, odpojovala se pripojovala jak chtěla kdy chtěla a nešlo to fixnout, pak nastaly problemy jak ste to tu milionkrat zmiňovaly o nelze se pripojit a obcas vubec, obcas pres wifitrek opet naskocila a hned spadla...

, jestli jsme všichni použivaly extremewifi nebo wifitrek, jestli jsme si tim nějak neodrovnaly čip, jelikož IPhone normalně nenajde ty sitě ktere přes wifitrek atd, jestli se tam nezměni voltaž a urputně to conektuje... taky jsem si ja osobně začal hrat z nastavenim wifitrek jako autoconnekt a ruzne vymoženosti, od te doby si všimam poruch až do uplné poruchy kdy to nejde vubec... dnes skusim upgrade na 4.1 pres DFU a pisnu...
ale po restartu Iphonu tvrdem restartu se jenom přece něco změnilo a myslim že to tu ještě nebylo Není Wi-Fi ... screen:

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Uživatelský avatar Beavers | stř zář 08, 2010 3:53 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Takže ta hláška: "Není WiFi" tam nikdy nebyla? Já tam tedy mám "Nepřipojeno" a šipku, abych se dostal do nastavení. Tvůj případ je opravdu zvláštní.
Jinak, než mi začala zlobit a nepřipojovala se, nepoužíval jsem jinou aplikaci na vyhledání sítě. Až po dlouhé době jsem nainstaloval Extreme WiFi, ale zjevně to není SW vada, takže ani takovou aplikací to nelze zprovoznit. To potvrzuje domněnku, že se jedná o HW problém. Určitě jsi nemohl takovou aplikací odpálit WiFi modul.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Mrsel | čtv zář 09, 2010 8:16 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

měl jsem tam vždy to same co vy, někdy to najde sit ale nepripoji se, ani po zadáni hesla atd, jen po tvrdém Restartu IPhonu se mi toto oběvilo a zešedlo, jak by někdo vytahl wifi chip ze slotu :D po dalsim restartu už jsem to měl zas jak ty... Husty, HUSTÝ, husty
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Solitairee | sob zář 11, 2010 6:16 pm

neuplne fungujici wifi

ahoj, predchozi problem jsem uz asi vyresil, ted me trapi to, ze ac mam dobre nastavenou wifi apod (safari frci) nelze mi stahovat v mobilu z itunes, respektive naskoci ikona nacitani a nic, nebo se mi nejde lognout pres facebook aplikaci, i na facebook v safari, nevite nekdo cim to muze byt?
 

chockel | úte zář 14, 2010 5:10 pm

Re: neuplne fungujici wifi

mam tento isty problem ale iba s tym facebookom ci uz ap alebo prehliadacovou verziou...heeelp
 

rumcz | stř zář 15, 2010 5:54 pm

Výpadky wifi

Zdravím,
omlouvám se, pokud to tu už někde je, zkrátka:

iPhone 2G 8B - dovoz USA, bez JB, bez Unlocku OS 3.1.3
Provedl jsem restore na 3.1.3, unlock, JB
iPhone najde wifi sítě, avšak má problémy s připojením se. Wifi síť je funkční, dříve mi na ní jiné 2G šlo. Napíše to hlášku Nesprávné heslo. Wifi jsem dal tedy nezabezpečenou, iPhone se i tak nepřipojil. Připojí se pouze občas, náhodně a většinou tak na dobu kratší než 1 minuta.
Nevím co s tím, zkoušel jsem i restore na OS 3.0 a pořád stejné, bude problém s BB?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé