Divně se chovající Wi-Fi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

davyz | ned úno 06, 2011 11:05 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Nevite nekdo proc, kdyz se chci pripojit na domaci wi-fi (vsechny carky mam), tak mi to pokazdy, kdyz zadam heslo napise nelze se pripojit k siti? heslo zadavam urcite spravne a mam ipod 4g??
 

john | ned úno 06, 2011 11:40 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Nastavení routeru, pak si projdi filtrování MAC adres a podobný věci. Kamarádovi to taky nešlo, až když zrušil všechny zabezpečení, tak mu to jelo.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 3044
Registrován:
sob úno 13, 2010 1:51 pm

7UN3RK0 | pon úno 14, 2011 11:12 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

No ludia dnes som pozeral jak blb. Viem, ze mi WiFi nefunguje na 3Gcku. Ale dosiel som za bratom a povedal mi, ze tam chyta zadarmo mestsku WiFi tak som skusil "zo srandy", ze ci nieco chytim a bum. Chytil som ju a aj som sa na nu pripojil. Divil som sa kedze mi WiFi od kupy nefungovala a to ani ked som stal pri routry a naraz zacala fungovat. Samozrejme znova nejde. Neviete cim to moze byt?
iPhone 3G 16GB Black iOS 4.2.1 JB - už jen jako záloha :)
Host
Host
 
Příspěvky: 96
Registrován:
čtv kvě 20, 2010 6:23 am
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Beavers | úte úno 15, 2011 7:32 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

OT: Byl to tak silný signál, že probudil i mrtvou Wi-Fi, ta se tím vylekala a leknutím umřela nadobro. Obrázek
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Dancoo | pát úno 25, 2011 12:45 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Zdravim precital som mnoho tychto komentarou ale nikde som nenasiel ten môj

Mam iphone 3G 8gb a nejde mi wifi ako mnoho ludom okrem mna
ale chcem sa spitat skusal niekto vymenit wifi antenu http://www.maczone.cz/apple-iphone-3g-a ... d4831.html
ak ano funguje ? nie ?

diki :)

/edit: http://www.maczone.cz/iphone-3g-3-gs-se ... _c837.html je ich tam viac :)
MODERÁTOR BEAVERS POZNAMENÁVÁ:

Nemohl jsi najít žádný svůj komentář, jak se nad tím podivuješ, protože tohle je tvůj první příspěvek. Zřejmě jsi chtěl říci, žes nikde nenašel řešení svého problému, že? I správné vyjadřování je důležité pro komunikaci, uč se ho.
 

Uživatelský avatar Quick_T | ned bře 06, 2011 1:26 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

No to nevím, protože tohle co sem dáváš je jen anténa a je tu možnost, že bude špatný i ten wifi chip. Ten sem někde na googlu viděl okolo 2000,-
iPhone 3G, 8gb Black - Prodáno
iPhone 4S, 16gb White
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
čtv pro 09, 2010 6:48 pm

Fuji | pon dub 04, 2011 6:29 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Zdravím, pročetl jsem snad celé fórum a můj problém jsem nenašel nebo ho přehlídl :(
Dnes jsem se ráno připojoval na wifi a vše šlapalo OK, potom jsem si chtěl stáhnout ze stranek ct24.cz jejich program na sledování online, ta mi však nenajela a poté se mi začala wifi samovolně odpojovat.... Odpoledne jsem byl u přítelkyně a na její wifi se připojím bez problému, přijedu domů, zkusím se připojit a nic... Tak v první řadě udělám restart routru, telefonu a žádná změna. Nevím kde je zakopán pes. Aby jste lépe pochopili moji situaci zasilám zde video na ukázku: http://www.youtube.com/watch?v=3h5zGRAIMHA
 

john | ned kvě 01, 2011 1:14 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Tak mám asi svůj první problém, co se týká WiFi.

Zkoušel jsem nový router, ale nakonec jsem zůstal při starém. Při výměně routeru ze staršího na nový jsem všechno přepojil, potom přepojil zpátky, přesně jak bylo a ted ten problém.

Než jsem vyměnoval routery, tak jsem měl na iPhonu v blízkosti routeru všechny 3 čárky, což je logické, ale ted mám jen dvě a to vedle routeru můžu klidně sedět, nebo na něj iPhone položit. V místech, kde jsem měl dřív jednu čárku signálu, ted mi to WiFi vůbec nenajde.

Netuší někdo, čím by to mohlo být, že se takhle z ničeho nic sníží signál?
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 3044
Registrován:
sob úno 13, 2010 1:51 pm

miruna | ned kvě 29, 2011 11:15 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

vratil jsem se do tohoto tematu po delsi dobe a vidim ze se nic nezmenilo. Vsichni s nefunkcni WIFI stale doufaji ze ji rozjedou nejakym softwarovym zazrakem. To je pochopitelne nesmysl. Je nutne prepajet wifi cip, ktery ma studeny spoj. Neni potreba kupovat novy. Bohuzel neznam nikoho kdo by to dokazal udelat, aniz by poskodil ostatni komponenty. V servisu mi rekli ze to propajet neumeji....Resi to vymenou desky. Mate nekdo jinou zkusenost?
 

pepicu | stř čer 01, 2011 9:11 am

Re: Divně se chovající Wi-Fi

pro vsechny kdo se neboji do iphonu trochu rejpnout tu mam moznost jak zprovoznit wifi
vymontujte motherboard iphonu a zahrejte wifi chip treba jako ja fenem(horkovzdusnou pistol nemam a do trouby to nedam :D)
cca 1 minutu nechte vychladnout, pak si iphone zkompletujte
wifi mi fungovala 1 tyden pak zase psalo neni wifi tak jsem to zopakoval a uz zase slape

je to sice hardcore ale me uz toho v iphonu tolik odeslo ze uz muzu zkouset vse :D
 

john | pát čer 03, 2011 4:58 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Takže mám iPhone každý týden montovat a zahřívat ten chip fenem? To mi přijde zvláštní, ale zkusit to můžu, každej týden to odmítám dělat. :D
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 3044
Registrován:
sob úno 13, 2010 1:51 pm

Uživatelský avatar Beavers | pát čer 03, 2011 5:55 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Něco podobného nahradí pobyt v mrazáku cca 40 minut, ale ne každý týden, ale častěji. Pobyt se netýká majitele iPhone, ale samotného telefonu Obrázek
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

moramiki | čtv srp 11, 2011 12:14 pm

Re: Divně se chovající Wi-Fi

Je tu obrazek kde ma wifi chip 3G,ale nemuzu vygoogit kde ma wifi chip 3Gs.Chci zkusit reflow tak kdysh nekdo pomuze podam pak hlaseni jak to dopadlo a jestly to ma vubec nejaky vyznam.

EDIT:Tak pratele reflow se nepoved ale dobre zjisteni je ze wifi chip jde krasne oddelit od desky kdysh se to dobre nahreje.Tak ze probehne vymena za novy.Pak dam vedet co a jak mozna i s kratkym videem.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé