App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

misars125 | sob říj 16, 2010 12:37 pm

App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Ahoj,mam problem s app store pres Edge to normalne funguje ale pres moji wifi pouze asi na 10 sekund pak to klekne.Ve skole,hotelu a KFC to normalne funguje ale na mem PC proste ne!zkousel jsem uz 2 Wifi routry a stale to nefunguje XX pokusu nastavovani routru a nic.

Diky za rady
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
úte lis 24, 2009 11:26 pm

Lazyer | sob led 15, 2011 4:17 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Zdarec mám ten samej problém jak s iTunes tak i s Appstore. Přes EDGE se všechno normálně načte, ale pře wi-fi se pořát zobrazuje načítání a nic se nestane. Ale na internet se přes iPhone normálně dostanu, i třeba na ICQ nebo na FB všehnco funguje. Měl sem 3gs, teď mám 4g a je to furt stejný (měl sem různý verze fw s JB i bez, takže to asi nemá vliv). Může to být v routeru nebo firewallu, ale proč by to bránilo fungování jen iTunes a Appstore? Dík za každej typ! :)
 

Zdeny | úte lis 01, 2011 7:28 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Ahoj, přidávám se se steným problémem. Neví nikdo, jak na to? Díky předem.

Edit: jenom doplňuji, že problém je v mém případě pouze u posledních dvou pětkových fw, tzn u ios 5 a 5.0.1. Když jsem udělal downgrade na 4.3.3, vše bylo v pohodě. Díky předem za radu.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
sob říj 30, 2010 10:47 am

MartinCupraR | stř led 18, 2012 1:12 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Pripojuji se taky. Mam 4S s 5.0. Wifi facha, net jde, aplikace co vyuzivaji net jdou, ale vlezu na appstore, chci si stahnout hru a nahlasi mi to "nelze pripojit k iTunes". Ze zacatku to blblo obcas, ted uz to nejde tri dny. Pres 3G to hned stahuje. Pomoc!
 

shamoney | čtv led 19, 2012 7:11 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Tiez mam problem s tym vrajze to je dane ip adresou neviem teras aku presne mam mat pevnu alebo staticku ip adresu
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
ned led 15, 2012 10:42 am

Zdeny | úte úno 07, 2012 1:42 am

App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Mně pomohla rada MetalGirl v jiném vlákně, která zněla přepsat v nastavení wifi DNS na hodnotu 8.8.8.8
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
sob říj 30, 2010 10:47 am

Pavell23 | čtv úno 23, 2012 7:04 am

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Tak já mám ten samej problém. Po přechodu na 4S mi appstore funguje pouze přes mobilní sítě. Přes wifi se nechytá. Zkoušel sem to přepsání a je to to samy.
Víte někdo co s tím??? :unknown: :unknown: :unknown:
 

Anndy | čtv úno 23, 2012 11:13 am

App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Mal som podobny problem. Appstore cez wifi neskutocne pomaly. Vsetko ostatne ok. Aj appstore cez 3G.
Mne pomohol backup a obnova zo zalohy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Pavell23 | čtv úno 23, 2012 5:29 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Tak jsem udělal restore bez obnovy a pak ještě jednou s obnovou ze zálohy a pořád to samé. Appstore mi prostě na 4S s wifi nefunguje.
 

patofbc | ned čer 17, 2012 4:42 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

Ja som mal tiež tento problém práve ael vyriešil som ho tak ako písal Zdeny, pomohlo prepísať DNS hodnotu na 8.8.8.8 takže treba čítať :)
 

iphone4S | pát črc 27, 2012 6:15 pm

Re: App Store nefunguje pres WIFI jinak funguje

úžasné, děkuju metalgirl, ta chyba mě furt trápila, dalo se tomu předejít jen že jsem ukončil v mtbaru appstore a znova spustil, díky :Search:
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron