Po páde Iphonu nefunguje WiFi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

yahoonex | pon lis 08, 2010 12:22 pm

Po páde Iphonu nefunguje WiFi

Zdravým všekých odborníkov a preborníkov od Iphonu, potreboval by som poradiť ohľadne WiFi pripojenia.

Problém: Môj Iphone mi nechtiac spadol na zem asi z 1m výšky všetko funguje ako má až na WiFi je pravdou, že mi praskol display v ľavom hornom rohu ako je jack,tie senzory (myslím, že jeden je na telefnovnie aby sa zhasol display..en funguje správne) a tlačidlo na tichý režim...Môj problém je vlastne vtom, že keď v iPhone zaplnem WiFi tak mi nevyhľadá žiadnu sieť na pripojenie. Telefón sa snaží vyhľadať dookola novú sieť ale nefunguje to...

Skúšal som už aj obnoviť nastavenia siete = nefunguje
Predtým ako mi elefón spadol tak WiFi fungovalo úplne bez problémov..

Môže mi niekto dať nejakú radu ako by sa to dalo vyriešiť???
 

rosch8 | pon lis 08, 2010 5:23 pm

Re: Po páde Iphonu nefunguje WiFi

vo finsku kazdorocne organizuju taku sutaz, kto dalej dohodi telefon. Vazne:
http://www.youtube.com/watch?v=N4H6gK81d5k

Pravdepodobne /ja som si isty/ sa ti uvolnil integrovany obvod ktory je zopovedny za wifi. Obnova kontaktu nie je jednoducha zalezitost a je navyse riskantna. Musis zohriat horucim fenom obvod tak, aby sa obnovil pajkovany kontakt, ale pritom si neposkodil teplom okolie. Pocet platnych pokusov je az 1.
iP2 8GB JB, unlock, 3.1.2 // iP3G 8GB JB, unlock, 4.0.1 // iP3G 16GB JB, free, 4.0.1 // iP3GS 32GB JB, unlock 4.0.1 // iP4 16GB JB, free, 4.1 // iP4S JB5.01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 263
Registrován:
ned úno 01, 2009 2:43 pm

Uživatelský avatar Mertsoft | pon lis 08, 2010 5:31 pm

Re: Po páde Iphonu nefunguje WiFi

Vypadla antena?? Mozna, nebo spatny wifi chip....
1.1.2 OOB [Turbo SIM] -> 4.2.1 JB CZ 16GB contra Vario WM6
MacBook PRO, AIR, iPad -> Windows 7U -> Exchange 2010 -> Apple iPhone Developer -> Apple Product Professional 2010 = http://iPhone3G-Servis.cz
Apple Authorised Reseller + Servis iPhone v Praze
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 348
Registrován:
úte led 29, 2008 2:36 pm
Bydliště: Na Míčánkách 4

yahoonex | pon lis 08, 2010 7:51 pm

Re: Po páde Iphonu nefunguje WiFi

To nieje bohužial možné, nakoľko WiFi ešte pred pádom fungovalo


EDIT: Ďakujem za info, bude to fungovať ak sa to podarí? Ako to mám zahriať? Kde vlastne ten obvod je? :D
 

rosch8 | pon lis 08, 2010 8:15 pm

Re: Po páde Iphonu nefunguje WiFi

iP2 8GB JB, unlock, 3.1.2 // iP3G 8GB JB, unlock, 4.0.1 // iP3G 16GB JB, free, 4.0.1 // iP3GS 32GB JB, unlock 4.0.1 // iP4 16GB JB, free, 4.1 // iP4S JB5.01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 263
Registrován:
ned úno 01, 2009 2:43 pm

Ivek | pon lis 22, 2010 5:20 pm

Re: Po páde Iphonu nefunguje WiFi

mne sa odpojil kabel z ničoho nič tak skus ho rozobrat a všetko odpojene zapoj ..... podotykam že bluetooth mi išlo a to bol odpojeny ten kabel ktori udejne ked je odpojeny tak bluetooth nejde :D
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé