Poraďte dobrý wi-fi router

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Olinka | stř lis 10, 2010 4:50 pm

Poraďte dobrý wi-fi router

Zdravím,

potřebovala bych poradit s koupí wifi routeru. V současné době mám jeden od firmy NetGear, je celkem v pohodě, ale má strašně malý dosah. V podstatě plný signál pouze v místnosti, kde je umístěn, za 1 stěnou už to kolísá a za 2 stěnami (kde se většinou válím s iPhonem v posteli a snažím se surfovat ;-)) se neustále odpojuje. V dětském pokoji (3 stěny) je to už absolutně bez šance.

Dle nějakých návodů na netu jsem zkoušela experimentovat s kanály, pak jsem si také zakoupila asi půlmetrovou wi-fi anténu, ale žádná změna.

Mohl by mi prosím někdo doporučit z osobní zkušenosti nějaký wifi router, který dosáhne za 3 stěny?

Díky!
 

PetrCBR | stř lis 10, 2010 5:03 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

No pro tebe bude asi nejlepsi koupit nejaky levny router, ktery umi pracovat i jako repeater. Funguje to tak, ze se spoji s routerem a dal siri signal toho routeru.
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 309
Registrován:
úte zář 07, 2010 7:53 pm

Uživatelský avatar lukinek | stř lis 10, 2010 6:02 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Skvělá firma, která vyrábí tyhle zařízení je D-Link ;)
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

xslide | stř lis 10, 2010 6:40 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Asus WL-500gP V2 nebo Asus WL-500W (rozdíl jen ve vysílaných pásmech, druhý umí navíc protokol n)

Mám jich celkem asi 6 kusů, doma, ve firmě, na chatě a všude naprosto bez problému.

Co se týká signálu, tak samozřejmě záleží na typu zdí apod. Doma mě to pokryje tři patra. Je pravda, že vrchní patro už nic moc, ale připojím se a internet jede, ale dvě patra v rodinném době naprosto bez problému.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Metalgirl | stř lis 10, 2010 11:53 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

TP-Link jsou též kvalitní a spolehlivé routery. Chytám se na něj i před barákem, doma pokrytí super, i přes tři železobetonové zdi u sousedky jsem se iPhonem připojila.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

ls8 | čtv lis 11, 2010 12:06 am

ASUS RT-N16, je to novejsi varianta predchoziho modelu WL-500, integruje v sobe n-kovou WiFi a Gigabitovy ETH router. Mame jich par v praci, jsou rychle a spolehlive.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Olinka | čtv lis 11, 2010 8:48 am

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Děkuji Vám moc za rady, mrknu na web a něco objednám ;-)
 

undy | čtv lis 11, 2010 9:08 am

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Čo sa týka dosahu, môj HUAWEI od Orange /3G internet na sim kartu v routeri/ má dosah snáď aj 100 metrov od domu. Doma /2 poschodia, tehla 38 cm/ bez akýchkoľvek problémov /iP, notebook už občas vypadne/

Akurát že ten router musím niekoľko krát denne vytiahnuť zo zástrčky na el. a znova zastrčiť, inak internet nejde. Toto mi poradili na infolinke Orange 14905 /platená technická podpora/... :roll:

Uvidím, čo bude po reklamácií
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

cernakus | čtv lis 11, 2010 10:10 am

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Koukám že tazatelka píše o přikoupené anténě. Kolik měla zisk? Pokud alespoň 6 dBi, tak si nejsem jist, že existuje end user router, který to překoná. Zvážil bych, než nákup routeru, experimentovat s pozicí antén a s pozicí routeru samotného (existují aplikace do iPhone, které měří sílu signálu v dB, přičemž na 3G je připojení stabilní když minimum neklesne pod -90 dBm).

V každém případě na http://www.svethardware.cz testovali v poslední době několik routerů a v testech testovali i dosah po rodiném domě s měřením úbytku signálu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar lukinek | čtv lis 11, 2010 2:42 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Každý router okolo 800kč by měl být dobrej.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

Olinka | čtv lis 11, 2010 3:15 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Ještě se zeptám na 1 věc, která mě napadla (jestli je to blbost, tak se mi nesmějte ;-)): internet do bytu máme ADSL od GTS Novera s routerem NetGear, z kterého mj. vede kabel do PC v nejvzdálenějším pokoji (kam už nedosáhne wifi z NetGearu). Lze teoreticky zapojit na tento kabel (těsně před vzdálený PC) nějaký jiný wifi router, který by odtamtud také lifroval signál? Pak by se uprostřed mohly překrývat a vše by bylo pokryto :-).
 

ls8 | čtv lis 11, 2010 3:25 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Samozřejmě, lze to.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

xslide | čtv lis 11, 2010 5:55 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

lukinek píše:Každý router okolo 800kč by měl být dobrej.


Nesouhlasím. Na 800 začíná většina nejlevnějších routerů! Kvalitní je kolem 1500 a výš.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar lukinek | čtv lis 11, 2010 8:13 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Jsi na moc vysoké úrovni! Chce to jako druhý router, takže jí to bohatě stačí.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

PetrCBR | čtv lis 11, 2010 11:38 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Porad nechapu proc pouzivat 2 nezavisle wifi site ... kdyz je jasne, ze bude muset koupit jeste jeden router, tak je podle me nejlepsi pouzit repeater (jak jsem psal uz na zacatku) a umistit Wifi router a repeater tak, aby bylo pokryti v celem byte (pokud teda jeden nestaci).
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 309
Registrován:
úte zář 07, 2010 7:53 pm

xslide | pát lis 12, 2010 2:21 am

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Repeater podstatne snižuje rychlost netu.

Proto jsou lepší dva wifi routery :-) Záleží na rychlosti netu, ale u mě repeater snížil rychlost ze 100Mb na nějakých cca 10 Mb, proto jsou dva rouetry lepší řešení.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

undy | pát lis 12, 2010 11:06 am

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Poprosim o radu, kde kúpiť 3G wifi router /len na SIM kartu/ s rýchlosťou nad 14,4. Ten, čo mám od Orange, je len 7,2 a za 1E mesačne mi operátor vie zvýšiť rýchlosť na tých 14.4, ibaže ten môj HUAWEI podporuje len 7,2. Vďaka za podnety
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Uživatelský avatar Yaron | pát lis 12, 2010 12:16 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Řeším podobný problém, mám router Huawei od O2 a štve mě občasná nefunkčnost wifi. Musím to vypínat, nebo odpojovat od sítě apod. A jako řešení mě napadá Apple AirPort Express. Divím se, že to tady ještě nepadlo, i když chápu, že cena je trochu vyšší. Co Vy na to, zkušenosti s tímto jablečným výrobkem ?
Iphone 4 black, FW 4.3.3 JB, VF
MacBook white 2.4GHz, 4GB RAM, OS X Snow Leopard 10.6.7
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 82
Registrován:
pon dub 14, 2008 8:15 pm
Bydliště: Praha - východ

xslide | pát lis 12, 2010 12:35 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Jestli máš ADSL od O2, doporučuji Asus Wl-600g.

Také jsem používal Huawei od O2, ale to byl děs. Tenhle asus je za rozumnou cenu dobrá kombinace modemu a WiFi routeru. Používám ho cca rok ve firmě a žádný problém.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

undy | pát lis 12, 2010 2:03 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

xslide: do toho Asus Wl-600g sa dá strčiť sim karta? Alebo čo k tomu ešte treba?
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

xslide | pát lis 12, 2010 4:00 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Jo táák. Myslel jsem, že máš ADSL internet, nikoliv přes SIM (to snad tady ani v ČR nikdo nenabízí domácí internet přes SIM, O2 určitě ne).

Ten Asus je jen pokud máš ADSL, čili připojení přes pevnou linku od operátora. Tohle ti bude k ničemu, pokud do toho chceš dát SIM.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Tony1 | pát lis 12, 2010 4:22 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Já používám od O2 ZyXEL P660HW, prve s 2G úplně bez problému. Router v prostředním patře rodinného domu a přízemí i druhé patro pěkně pokryto. Problém nastal až s iPhone4 kdy mi hlásil nelze se připojit i po zadání síťového klíče. Následně jsem musel přenastavit router, vypnout zapnout, obnovit síťové nastavení v iPhone jak 4 tak 2G, znovu zadat sítový klíč a teď vše faká jak má. V minulosti jsem používal ke vší spokojenosti router SMC.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar Yaron | pát lis 12, 2010 5:25 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Nikdo žádné zkušenosti s Apple AirPort Express ?
Iphone 4 black, FW 4.3.3 JB, VF
MacBook white 2.4GHz, 4GB RAM, OS X Snow Leopard 10.6.7
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 82
Registrován:
pon dub 14, 2008 8:15 pm
Bydliště: Praha - východ

xslide | pát lis 12, 2010 6:25 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Tony1 píše:Já používám od O2 ZyXEL P660HW, prve s 2G úplně bez problému. Router v prostředním patře rodinného domu a přízemí i druhé patro pěkně pokryto. Problém nastal až s iPhone4 kdy mi hlásil nelze se připojit i po zadání síťového klíče. Následně jsem musel přenastavit router, vypnout zapnout, obnovit síťové nastavení v iPhone jak 4 tak 2G, znovu zadat sítový klíč a teď vše faká jak má. V minulosti jsem používal ke vší spokojenosti router SMC.


No já mám také s iphonem 4 problém. Nejen doma, ale i jinde. Teď v hotelu jsem se s NTB připojil v klidu a iphone nic. Stejně tak v restauraci a na jiných free Wi-Fi.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar lukinek | pát lis 12, 2010 9:58 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Já problémy nemám, kde se připojím s NTB tam se připojím i s 3GS. Akorát NTB chytá více sítí než iP
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

Uživatelský avatar jackherrer | pát lis 12, 2010 10:02 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Metalgirl píše:TP-Link jsou též kvalitní a spolehlivé routery. Chytám se na něj i před barákem, doma pokrytí super, i přes tři železobetonové zdi u sousedky jsem se iPhonem připojila.

mam doma taky TP-Link a naprosta spokojenost.. palec nahoru :)

edit: lukinek : to mi prijde jako samozrejmost, vysvetleni muze byt napriklad takove ze wifi modul v ntb ma vyssi vykon tim padem i vyssi rozsah?
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar Tony1 | sob lis 13, 2010 9:57 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

xslide píše:No já mám také s iphonem 4 problém. Nejen doma, ale i jinde. Teď v hotelu jsem se s NTB připojil v klidu a iphone nic. Stejně tak v restauraci a na jiných free Wi-Fi.


Já jsem třeba dnes přišel na to, že když se připojuji k free WiFi třeba nákupní středisko konkrétně v Nitře tak mi vyskočila hláška ve smyslu certifikátu nebo nějaký nějaký bezpečnostní protokol, neměl jsem čas kolem toho bádat, ale bylo tam hodně informací o DNS serveru ke kterém jsem se chtěl připojit, navíc jsem měl u sebe i 2G a to se připojovalo úplně v pohodě. Jak budu někde na free wifi tak zkusí víc.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar bohem | sob lis 13, 2010 11:26 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

.. hodně kvalitní router s velkým dosahem a stabilní sítí je AirPort Extreme .. (několik místností v paneláku + patro mu v rovnoměrném pokrytí i při zatížení nedělá problém).. ve firmě běží pár d-linků, tp-linků, huawei, nějaké zyxely, belkiny a podobné hračky, ale tam kde je potřeba mít kvalitní pokrytí, běží airport extremy - jsou dražší, ale dělají bezproblémové sítě s velkým dosahem a o to jde.. ( doma běží také samozřejmě airport extreme.-)

Moje rada je: kup si airport extreme nebo aspoň airport express a budeš mít po starostech.
v práci samé Windows - díky za ně .-) práce je a bude stále dost .-), doma samé Macintoshe: "díky za ně -pohodička, klid .-)"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

Jamil | úte lis 16, 2010 8:54 am

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

iPod Touch 4th se mi nechce připojit k domácí wifi, když je připojení šifrované WPA/WPA2-PSK. Je možné, že je to otázka routeru? Mám starší D-Link DI-524, PSK je osmimístné heslo začínající velkým písmenem, obsahuje speciální znak a číslovku. Když je wireless síť nastavená jako otevřená bez ověřování, tak se zařízení připojí bez problémů, když je heslo, tak dá hlášku "Nelze připojit k síti KK001"
Napadá vás něco? Další routery budu zkoušet odpoledne. Díky.

Edit 18/11/2010: Vyřešeno. Stačilo postavit nový router, starý už dojížděl jen ze setrvačnosti.
 

Olinka | ned pro 05, 2010 5:30 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Ahojky opět ;-) Tak jsem si pořídila router D-Link DSL-G684T. Bohužel nejsem schopná zvládnout nastavení tak, aby vše fungovalo k mé spokojenosti.

Dle návodu jsem ho připojila, pomocí wizardu zprovoznila DSL a nakonec i wifi (které má skutečně postačující dosah). Pak jsem ještě zapla Acces list a naťukala MAC adresy 1 iPhone a 1 ntb s wifinou - to funguje a bez problémů se spojí. K routeru mám kabelem připojený jiný ntb (LAN port 1), přes který router ovládám. Do portu LAN 2 mám připojený dětský stolní PC (bez wifiny), kde se mi za celý víkend nepodařilo rozběhat internet. Přitom s minulým routerem, který byl přesně takto připojen, se mi to podařilo hned napoprvé...

Byl by někdo ochotný mi pomoci to rozchodit? Podrobný návod k routeru je ke stažení zde: http://extra.xf.cz/manual.pdf (4,5 MB)
Kdybyste se mohl někdo mrknout a napsat mi, kde mám co nastavit, aby mi šel internet i z routeru přes kabel do druhého PC. Já i dcera bychom Vám byly neskonale vděčné ;-)

N obou PC je Windows XP a nastaveno V Protokolu sítě Inernet TCP/IP - Získat adresu IP ze serveru DHCP automaticky (dle návodu k routeru). Pokud to bude složitější, tak bychom to mohli probrat přes zdejší Chat, kde budu od 18,00 hod.

Ještě jednou díky za pomoc!
 

PetrCBR | ned pro 05, 2010 6:46 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

No v prvni rade je potreba zjistit jestli se detskemu PC podarilo ziskat IP adresu z routeru.
Klepnete na tlacitko Start, vyberte Run (Spustit). Pote napiste cmd a stisknete Enter. V cernem okne, ktere se objevi napiste ipconfig a stisknete Enter. Napiste mi sem co to tam vypsalo.
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 309
Registrován:
úte zář 07, 2010 7:53 pm

Olinka | ned pro 05, 2010 7:02 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Už jsem na chatu ;-)
 

Juramac | ned pro 05, 2010 8:09 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Nevim, jestli je "dobrej" , ale doma mam 2 roky stary Asus WL520 GC a jsem naprosto spokojeny. V praci pak samozrejme Apple airport extreme, ale ten je uz cenove jinde...
 

Uživatelský avatar Metalgirl | ned pro 05, 2010 9:21 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

OT: Olinko, máš normálně můj obdiv, jsi teprve druhá ženská na světě, kterou jsem potkala a která umí nastavit router (tou první jsem já). :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

makovice | ned pro 05, 2010 10:15 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

4 Olinka:

Jenom napad ... obcas jsou nastavene Routery pres ADSL i na IPTV, ktere pouziva dalsi kanal ADSL. Je to v tomto pripade oznacovano jako PVCx. A nasledne se nastavuje ktery Port bude na jakem PVC... viz. strana 72 manualu. Tak zkus zkontrolovat, popr. dat do jineho portu ;)
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 335
Registrován:
sob pro 01, 2007 1:15 pm
Bydliště: Praha

anettt | čtv dub 07, 2011 7:26 pm

Re: Poraďte dobrý wi-fi router

Ubiquiti PowerAP N

Link na e-shop smazán! Porušení pravidel! Beavers.
K routeru je možno připojit se i ze 100 metrů při rychlosti 300+ Mbps
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé