zlodějina t-mobil

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

nikon700 | ned led 23, 2011 8:39 am

zlodějina t-mobil

Zdravim zakoupil sem si Iphone 8G v bazaru ted 18.1.2011 v bazaru v bazaru sem poprosil prodavače jestli neumi nahrat nejaký navigační program ano umime tak sem tam tel zanechal celi dem večer sem si pronej přišel a řeklimi že bych ho tam musel nechat ješte jeden den tak sem odmítnul a vzal sem siho domu doma mam internet UPC tak sem se pripojil na net přes WIFI asi od 17hod a hral sem si stim do pulnoci nešloto stahovaloto přiliš pomalu tak sem šel spat rano sem zapnul telefon a přišla mi sms ot t-mobil at jim zavolam operatorka mi řekla že sem stahnul data za 30000kč :o :o tak sem napsal reklamaci a t-mobilea modlim se jak to dopadne sem unich od roku 1996
 

Uživatelský avatar burr0head | ned led 23, 2011 8:55 am

Re: zlodějina t-mobil

stalo se mi presne to same, jen na cisle me dcery...Dostala novy mobil, a druhy den ji prisla SMSka, ze je zablokovane volani a ze ma zavolat na t-mobile..protoze mam vsecky cisla na sebe, volal jsem tam a ohromili me castkou cca 25 tisic bez DPH..hnedle jsem jim na miste vynadal, jakto ze to nevim, jakto ze me na to neupozornili hned a ne az bude castka pres 20 tisic a prastil jsem telefonem s tim, ze jim nic platit nebudu...podotykam, ze to bylo v nedeli..za deset minut volala operatorka, ze teda v ramci dobrych vztahu budu platit jen 490,-Kč..tak at mi to nekdo vysvetli, co to melo vlastne znamenat :D
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 405
Registrován:
stř lis 21, 2007 10:33 am
Bydliště: Praha

nikon700 | ned led 23, 2011 9:22 am

Re: zlodějina t-mobil

Zdravím no taky síla uvidime jeste jim tam napisu a pridam proc me nikdo neupozornil a hlavne souto uplne neumerny casky když mam internet neomezena data a paltim 1200kč mesicne a nahodou se clovek splete tak aby pomalu prodal barak
 

bluetake | ned led 23, 2011 9:39 am

Re: zlodějina t-mobil

No, uz jenom to, ze chces od nekoho ciziho, aby ti dal do telefonu ukradeny soft, mluvi samo za sebe.....O zlodejine nekoho jineho bych na tvem miste moc nemluvil..... Navic jim ho tam nechas x hodin. To se pak nediv, ze si nekdo na tvuj ucet vesele stahuje kdovi co.... Ted jsi nazlobeny, ale pricinu hledej u sebe. A ze je to neumerne? Nic ti nerikaji napr. premium SMS a nebo smycky volani do sveta ? Mluvi se o tom dlouho a neustale. Operator je nemuze blokovat a za to, co kazdy dela a nebo necha delat se svym telefonem, zodpovida kazdy sam. Ze te neupozornili? A oni snad maji povinnost hlidat aktivity kohokoliv? Pro ne to je kseft a ty jsi jen a pouze zdroj jejich prijmu. Nic vic. A ze to budes resit pres media? Ta media se na tebe vykaslou, maximalne te mozna pouziji , jako dalsi odstrasujici priklad dusledku vlastni "neopatrnosti"
Naposledy upravil bluetake dne ned led 23, 2011 9:44 am, celkově upraveno 1
 

nikon700 | ned led 23, 2011 9:43 am

Re: zlodějina t-mobil

Ahoj tak ja sem si toho vedom ze zato muzu ja sam a nikdo jiny ale najednu stranu i to se muze stat . no nic mene mi ted odpovedeli ze to mazou a mam zaplatit za dat 499kč tak to dopadlo dobře aspon mam ponaucení :)
 

Uživatelský avatar burr0head | ned led 23, 2011 10:23 am

Re: zlodějina t-mobil

takze jsi dopadl stejne jako ja..:D
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 405
Registrován:
stř lis 21, 2007 10:33 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar lukinek | ned led 23, 2011 10:29 am

Re: zlodějina t-mobil

OT: proto si radši platím internet v :iphone:
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

nikon700 | ned led 23, 2011 10:41 am

Re: zlodějina t-mobil

ano :) :) :)
 

nikon700 | ned led 23, 2011 12:12 pm

Re: zlodějina t-mobil

tak jeste jednou volal sem na t-mobil abych si overil ze to vimazali a neni tomu tak ponizili mi klasickej tarif nechapu a tuto castku 30000kč mi daji virozumněni do 30dnu tak se zas budu modlit :o :o :o :o
 

kamjatko | ned led 23, 2011 12:53 pm

Re: zlodějina t-mobil

Taky trochu do mlýna.
Před nedávnem jsem řešil podobné viz.: viewtopic.php?f=91&t=13781&start=200, a dopadlo to tak, že jsem platil co mi naůčtovali, ale mimo jiné dále řešeno pohrozením o odchodu a pak po nějaké době následovala "lepší" nabídka. Mám také dojem, že T-Mobile "může " účtovat jen do částky 699,- za přenesená data. Taky na fóru se někde o tom píše. Možná proto pak byla výsledná částka 499,- . Dále musím souhlasit, že nechávat po koupi telefon v cizích rukách a ještě v bazaru či zastavárně...To prosím již nikdy nedělej. Držím palce v provádění reklamací.
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Uživatelský avatar cicolably | ned led 23, 2011 5:22 pm

Re: zlodějina t-mobil

tak to by bola asi najdrahšia ukradnutá navigacia pre iPhone
a ja ,že sa kradne preto aby to bolo zadara
:-D
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar rony | ned led 23, 2011 8:36 pm

Re: zlodějina t-mobil

podla toho ako pise nikon, tak sa ani necudujem, obtiahnut ho bolo tak jednoduche... clovece, vybafnut na cudzieho cloveka, nech ti tam nataha kradnute programy a este mu tam nechat telefon, to je ako hodit kluce od auta do tlupy zlodejov aut, nech ti ho opravia :-) smejem sa smejem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé