iPhone 3G - Wifi Signál problém

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Hokyjack | ned led 23, 2011 3:47 pm

iPhone 3G - Wifi Signál problém

Dobrý den,

mám iPhone 3G 8GB, asi dva roky. Dříve jsem míval problémy, že signál u iPhone (WiFI) občas vypadával, myslím že iOS 3.1.3 (JB)avšak nebylo to vůbec závažné a když jsem např otevřel podruhé Safari, signál k WiFi to chytlo. Potom sem měl verzi iOS 4.0(JB) , tam to už bylo horší, signál vypadával častěji a proto s vidinou že by se to mohlo zpravit jsem upgradoval na iOS 4.2.1 tady to pro změnu ani nepřipojilo k WiFI routeru (Selhola připojení k síti "X"), s verzí JB i bez. Vypnul jsem neviditelnost WiFI routeru a odstranil heslo, iPhone se připojil, dokonce šlo vidět i nahoře že je tam signál k WiFi, bohužel byl jakýsi zamrzlý: Pořád to ukazovalo jedno a to samé číslo, např: -79. (Možná se to občas pohlo, nejsem si jist). Signál však nevydžel ani chvíli. Při zapnutí Safari v mobilu, vypadnul signál (zmizelo číslo) a chtělo to abych se připojil k internetu. Nemůže to být WiFi modulem? Nyní mám iOS 4.2.1 bez JB ale WiFi ne a ne. Obnovit nastavení síťe, restore, všechno jsem zkoušel ale nic nepomohlo. Možná bych mohl skusit se vrátit na starý FW ale to se mi moc nechce protože potřebuju používat nové aplikace, které na starším FW nejedou.
Dneska jsem to zkoušel po dlouhé době znovu, připojilo mě to k WiFi připojil jsem se dokonce na WEB i na Appstore, avšak potom sem iPhone uspal a po dvou minutách jsem ho vzbudil signál pryč. Připojil jsem se k WiFI znovu, šlo to ale asi po 2 minutách byl signál zase v ****. Zkusil jsem to ještě jednou ale píše to "Selhalo pripojeni k siti "X"". Routerem to asi nebude, jsou tam pripojeny 2 NB a 1 PDA, a iPhone do mrazaku taky strkat nechcu. Prosím poraďte.

Hoky
 

Čerma | stř bře 02, 2011 1:10 pm

Re: iPhone 3G - Wifi Signál problém

Když nepomáhá restore, tak si zajdi do nějaké opravny na ip 3G nejsou drahé díly.
 

niky79 | stř bře 02, 2011 2:31 pm

Re: iPhone 3G - Wifi Signál problém

A proc by to nemohlo byt routerem? Klidne muze. Moje zkusenosti:

Jeden router se sifrovanim WPA2/PSK - iphone se po nejake dobe, relativne kratke, odpojoval. Po zmene zabezpeceni na slabsi WEP bylo vse bez problemu. Druhy router, uplne stejny model, jenom jiny kus, s iphonem funguje bez problemu i s WPA2/PSK.

Takze nez zacnes panikarit, zkus zmenit zabezpeceni, nebo vyzkousej jiny WIFI router (pokud mas tu moznost). To, ze router funguje s jinymi zarizenimi, nemusi nic znamenat :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé