Vodafone 3G balíček internet v mobilu naplno

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

milda41 | ned bře 06, 2011 11:02 am

Vodafone 3G balíček internet v mobilu naplno

Koupil jsem balíček internet v mobilu naplno ( paušál za 315.- ...600Mb FUP /měsíc). A k tomu pasport data na stalo za177.-/měsíc .Má to umožňovat stahování dat v zahraničí.Má s tím někdo zkušenost a nebo je to za ty peníze nesmysl.
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
stř srp 20, 2008 12:06 pm

bluetake | ned bře 06, 2011 12:02 pm

Re: Vodafone 3G balíček internet v mobilu naplno

Jestli jsem tomu dobre porozumel, tak ten balicek si aktivujes JEN, kdyz jedes nekam ven.Podle toho,na jak dlouho jedes a jak casto tam budes pristup na 3G potrebovat. To znamena, ze kdyz jsi vetsinou jen doma, tak je naprosto zbytecne jej aktivovat a platit . Ale mozna se mylim, nepouzivam to, venku se pripojuji zasadne pres wifi, kterych je dnes vetsinou dostatek.
 

milda41 | pon bře 07, 2011 11:41 pm

Re: Vodafone 3G balíček internet v mobilu naplno

Ano,odhad je správný, příští týden jedu do na hory .Paušál 50.- Kč na den se nevyplatí tak zkusím celý měsíc za 177.- jinou možnost neznám.(Passo tonale -dvě WiFi obě placené) čekal jsem jestli se někdo ozve kdo už to vyzkoušel . Děkuji za odpověď,zdraví Milda .
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
stř srp 20, 2008 12:06 pm

milda41 | úte bře 22, 2011 4:51 pm

Re: Vodafone 3G balíček internet v mobilu naplno

OVĚŘENO v Itálii-Passo Tonale
skutečně se dá koupit a využít služba výše popsaná za neuvěřitelnou cenu 177.- 600Mb .Do vyčerpání jsem byl 2x upozorněn SMS na průběh čerpání.
pak jelo GPRS za stejnou cenu i doma.Jediný problém byl s operátorem (stále to nabízelo italský Vodafone , který ale 3G v místě nemá.)Na upozornění známého že mu běží 3G na telefonu u IWIND jsem přepnull manuálně a vše
okamžitě jelo.IPHONE4 fungoval jako WIFI hotspot (notebook+iPad )Skype
Funkční na iphone4 i s kamerou.Doporučuji všude kde není veřejná WIFI zdarma.pasport data na stálo se dá zapnout na vlastním účtu (samoobsluha)
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
stř srp 20, 2008 12:06 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé