iPhone 3G nenajde signal

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Kapr | čtv kvě 12, 2011 1:12 pm

iPhone 3G nenajde signal

Cau....hned jako prvni bych rekl ze si myslim ze to skoro na 99% bude asi HW problem...ale i tak...
Je to iPhone 3G 8GB JB 4.2.1 pres RedSnow je to ceska distribuce od T-mobile a je tam BB-5.15.04
Problem je v tom ze iPhone nenajde signal...pise hledam...bud dlouho...nebo kratce a pak napise zadna sluzba...ale divne je ze jednou jsem to z nudy zkusil...a signal nabehl a mel jsem plnej..slo volat posilat smsky....
zkousel jsem restore i udelat JB a rekl bych ze asi nic nepomohlo...
tak se ptam....bude to nejspis HW problem co?(jinak vsechno funguje)
 

Uživatelský avatar Palmeeeer12 | pát kvě 13, 2011 3:43 pm

Re: iPhone 3G nenajde signal

Ahoj, hele asi máme stejný problém.. me funguje jen když chytám 3G, takže zkus jet do nějakýho města kde je 3G a zkus vyhledat operátora. Jinak když ja jsem po 1. dal iphone do mrazáku tak mi fungoval týden, mohl bys to zkusit taky :D a když ti to půjde po tom mrazáku tak to bude HW :))
iPhone 3G 8GB| 3.1.3 Whited00r(Prodám na ND)
iPhone 5 16GB| WHITE | 6.1.4 | clean
MacBook PRO MID 2012|HD4000|i5 2,5GHz -> 3,1GHz|8GB HyperX|
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
stř led 19, 2011 7:45 pm

Kapr | sob kvě 14, 2011 11:21 am

Re: iPhone 3G nenajde signal

No diky za radu :D ten mrazak se mi moc nechce :D jinak bydlim v Praze takze tady je 3G vsude...a stejne nic :/
 

tecl.tomi | čtv čer 02, 2011 8:57 pm

Re: iPhone 3G nenajde signal

Tak já mám ten samý problém udělal jsem JB přes redsn0w a sinál prostě nemám dám AM a ani to nehledá rovnou to napíše malinkatou čarku a samé žádné asi takle _ _ _ _ .... nevíte co stím? zkoušel jsem to i přes deactivate v redsnow d SAMA ale když napíšu URL repozitáře objeví se hláška že to není dostupné.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé