Dotaz na Bluetooth.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mauzee | stř črc 06, 2011 10:04 am

Dotaz na Bluetooth.

Zdravím
Dočetl jsem se na foru, že Iphon4 s 4.3.3 Softwarem nejde pomocí Bluetoothu propojit s jinýmy telefony, než jsou od Applu. Chtěl bych se zeptat jestli je nějaká možnost stáhnout legální program, pomocí kterého bych mohl používat bluetooth. Protože mám nový Iphone, tak tam nechci zprovozňovat Jailbreak na kterem to jde, aspon podle toho, co jsem se dočetl.

Ještě bych poukázat na: viewtopic.php?f=69&t=2859&start=100
Jestli by se našel někdo ochotný a poradil mi na můj poslední příspěvěk v této sekci.

Děkuji
 

Uživatelský avatar rony | stř črc 06, 2011 10:38 am

Re: Dotaz na Bluetooth.

nie je.

trochu zmatocne informacie mas ale v zasade mas pravdu.

bluetooth nie je "jedna vec" je to subor profilov, tj. profil je nieco ako podmnozina schopnosti, napr. profil na handsfree, profil na prenos suborov, profil na stream hudby atd. Otazka je teda, ze iphone si s niektorymi profilmi nerozumie. Typicky ten prenos suborov ale naopak ma profil na sluchatka, na handsfree.

Na prenos suborov sa da pouzit napr. aplikacia BUMP. Vtedy ak mas telefon, ktory ma takuto aplikaciu, vies si vymienat daleko viacej veci. BUMP existuje pre vacsinu smartphonov (android, wm, ios).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

mauzee | stř črc 06, 2011 12:29 pm

Re: Dotaz na Bluetooth.

Mno mě jde hlavně o přenos fotek, hudby atd.. takže stačí abych si sehnal program BUMP (je v apple store?) a mobil s Androidem musim taky opatřit programem Bump ?
 

tuareg35 | pon črc 25, 2011 3:04 pm

Re: Dotaz na Bluetooth.

Ja by som potreboval poradiť s bluetoth sluchadlom- mal som k iPhone4 nokiu, fungovala, ale zvuk nebol čistý, kúpil som jabra easy go a toto zariadenie môj phone vôbec nenájde-vie niekto, čo s tým ? Vďaka
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé