Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Djjojdo | úte zář 13, 2011 7:46 am

Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

V praci mame firemnu siet. Ked pripojim iphone k PC mam aktivne dve sietove pripojenia. Ja chcem pre internet (firefox, ICQ, skipe ...) pouzivat siet, ktoru vytvori iphone a zaroven aby fungovala firemna siet (ta ma blokovane pripojenie k internetu).

Internet mi nefunguje pokym nevytiahnem sietovy kabel (firemnej siete). Vie mi niekto poradit ako nastavim PC tak, aby mi siel internet po pripojeni iphone bez toho aby som musel odpajat firemnu siet? Nejake nastavenie priorit pre aplikacie, alebo nieco podobne.... V praci mam win xp.
 

ls8 | úte zář 13, 2011 8:00 am

Re: Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

Musíš nastavit routování přes síť vytvořenou iPhonem - http://www.microsoft.com/resources/docu ... x?mfr=true

P.S. Jsem správce sítě, a kdyby se u nás někdo takovýmhle způsobem pokusil obejít firemní bezpečnostní opatření na počítačích, které nemají mít přístup k internetu, tak by pěkně rychle letěl na dlažbu. To jen tak na okraj.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte zář 13, 2011 8:03 am

Re: Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

Byt tebou tak si dam iphone na nabijecku a na icq nebo skype chodim pres iphonem. Pokud zacnes menit nejake nastaveni na pracovnim pocitaci tak verim v to ze povolani si toho vsimnou a jak psal ls8, muze to skoncit i vypovedi.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Djjojdo | úte zář 13, 2011 11:54 am

Re: Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

Toto je forum o moralke, alebo o iphone? Dik za radu.
 

Uživatelský avatar rony | úte zář 13, 2011 1:37 pm

Re: Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

o iphone a o moralke.

Nemozeme ti pomahat v realizacii "nemoralnych" veci. Trebars nech je to odrbavanie zamestnavatela, skoly alebo zakonov, v tom to nerozlisujeme.

Mohli by sme sa nakoniec dozvediet, ze vinnik sa snazi pred trestom vyhovorit na to, ze to nasiel "verejne" na nasom fore a naviedli sme ho my. Rozumies?

Nebranime ti v podvadzani ale nechceme sa ho zucastnit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Djjojdo | úte zář 13, 2011 5:30 pm

Re: Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

MODERÁTOR BEAVERS VARUJE:

Také si někdy prostuduj pravidla. Smazal jsem předchozí citaci. To už nikdy nedělej, abys citoval předchozí příspěvek. Přiděláváš nám práci a jistě chceš, aby naše fórum bylo hezké a nezanešené smetím. Tak nám pomáhej i ty.

A JB do toho nepatri? O tom sa tu dost pise... Ale to nieje k prispevku. Som vdacny za dobru radu co ste mi dali, ale dostal som jednu odpoved ohladom otazky a dve ohladom postihov, ktore ma mozu cakat. Kolko krat sa v praci pripajam na net v zaujme vyriesenia problemu, nemyslim ze uskodim tym ze si sem tam nieco spravim sukromne. Paci sa mi na vasom fore, ze kazdy prispevok musi schvalit admin, aspon to tu nieje jak na inych forach kde je 80% prispevkov od veci. V prvom prispevku si ma upozornil o moznych rizikach, ten druhy prispevok bol jak keby som sa chystal hacknut narodnu banku slovenska...
 

Uživatelský avatar nviper | úte zář 13, 2011 6:41 pm

Pripojenie na internet pri pouziti iphone a inej siete

No a ja to mozno zaklincujem, pochybujem, ze Ti nechali administratorske prava v oknach, takze asi nic nezmenis :)
Inak by som uvazoval aj o zmene administratorov.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0
Host
Host
 
Příspěvky: 116
Registrován:
čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé