iPhone 4S Problém se zapnutím mobilních dat

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

fiik45 | stř lis 09, 2011 10:28 am

iPhone 4S Problém se zapnutím mobilních dat

Asi před týdnem jsem si koupil iPhone 4S. A po pár dnech mi v telefonu začaly blbnout mobilní data. Už asi 5x se mi stalo, že jsem chtěl zapnout mobilní data v nastavení telefonu a tyto data se nezapnuly. Pole mobilní data je zatržené a přitom na horní liště není ani E ani 3G a internet nejede. Vždy pomohlo jen vypnutí a zapnutí telefonu, nebo obnovení nastavení mobilních dat či restore v iTunes, jinak to "zprovoznit" nešlo. A tak se na Vás obracím s otázkou jestli se může jednat o hardwarovou chybu telefonu a tudíž to reklamovat nebo se jedná o softwarovou chybičku kterou by měla vyřešit aktualizece softwaru.

PORADTĚ PROSÍM, JSEM Z TOHO ZOUFALÝ ( dost jsem se na 4S těšil a ono to nefunguje jak má :-/ )
 

ls8 | stř lis 09, 2011 10:35 am

Re: iPhone 4S Problém se zapnutím mobilních dat

Zkus jinou SIM kartu, nech si to vyzkoušet někde na prodejně u operátora. Pokud uznají, že je problém v telefonu, budeš muset reklamovat. Případně mobilní data nevypínej, baterku tím stejně neušetříš.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

PatrikB | čtv lis 10, 2011 11:16 pm

Re: iPhone 4S Problém se zapnutím mobilních dat

Mám stejný problém, iphone 4S kupovaný od t-mobilu s jejich simkou. Problém je okořeněn tím, že když restartuju iPhone tak mi naběhne 3G síť a 2 dílky signálu, poté se mi vypne a naběhně mi EDGE s 5 dílky signálu a po čase mi vypadne i EDGE a mám 1 dílek signálu. Nevím čím to může být, pokud máte nějaký nápad tak sem s ním.
 

jSkopecek | pát pro 02, 2011 8:39 pm

Re: iPhone 4S Problém se zapnutím mobilních dat

Problem neni IP! Ide o chybu siete 3G v telekome.. ja riešim okrem internetu ešte aj volania. Používam telefon casto (mooooc) a poviem Vám že po zmene na IP4s sa mi nikdo nevie dovolať a ked ja chcem volať tak to musím doslovne pohladkať a poprosiť telefon aby mi to umožnil.

Dalšie info:
http://www.[zakázáno].com/showthread.php?p=673123

MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

ten web je u nas na blackliste, sorry. Prosim respektuj to a nesnaz sa blacklist nijako oklamat, je to proti pravidlam.
iPhone 4S, Custom 5.0.1
iPad2, Custom 5.0.1
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát pro 02, 2011 8:22 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron