iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

cicko17 | ned lis 20, 2011 11:57 pm

iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať či má niekto podobný problém ako ja, prípadne či niekto pozná riešenie. Už týždeň mám vyššie uvedený telefón, predtým som mal 3gs 32 a tento problém som vôbec nemusel riešiť. V skratke spočíva problém v tom, že sa mi telefón odmieta pripojiť na wifi. Respektíve vypnem telefón, a wifi sa mi automaticky pripojí. Akonáhle však výjdem z bytu alebo domu a dostanem sa mimo signál už sa na wifi nedokážem nazad pripojiť. Len mi ju zobrazí v zozname a stále mi vypisuje ako pracuje a pokúša sa pripojiť ale nič ani nevypíše. Ani keď wifi zo zoznamu odstránim a skúsim sa nanovo pripojiť a zadať heslo tak to nejde. Musím telefón vypnúť a po zapnutí mi už krásne svieti plný signál wifi. Vôbec nechápem čo by mohlo byť vo veci. Software najnovší, verzia 5.0.1. Vie mi niekto poradiť alebo pomôcť?
 

Uživatelský avatar rony | pon lis 21, 2011 12:07 am

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

co chapes tym vypnut telefon?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

cicko17 | pon lis 21, 2011 12:25 am

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Nerozumiem danej otázke. Pojmom vypnutie chápem úplné vypnutie telefónu pomocou blokovacieho tlačidla.
 

niky79 | pon lis 21, 2011 5:13 am

iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

A proc vypínas? Co děla letovy režim.
 

cicko17 | pon lis 21, 2011 11:29 am

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Nič nepomôže okrem vypnutia a teda ani letový profil. Len to vyhodí že to pracuje a pracuje to asi minútu, potom ma to prestane baviť a vypínam phone. Nepomôže ani prepnutie do letového, ani vymazanie wifi zo zoznamu ani nič podobné.
 

camper | ned lis 27, 2011 9:57 pm

Re: iPhone 4s 16gb problém s wi-fi

Mám podobný problém. Mám iP teprve druhý den, tak zatím vychytávám. Ale na domácím wifi se mi po zapnutí přihlásí, dokud pracuji s wifi, je vše ok. Jakmile je chvíle nečinnost, nepřihlásí se. Ukazuje že pracuje, ale nepřihlásí se. Musím vypnout v iP wifi a znovu hned zapnout a zase běží... :unknown:
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
ned lis 27, 2011 9:34 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé