Nefunguje mi 3G síť

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

tichucko | pon dub 02, 2012 3:10 pm

Nefunguje mi 3G síť

Ahoj, mám takový problém, do nedělního obědu mi všechno fungovalo, ale od včerejšího odpoledne mi nejede 3G síť, EDGE mi občas jede ale spíš ne.

Teď jsem např. momentálně v Brně. Mám venku plný signál u Vodafonu. A když se chci na netu podívat přes 3G sít tak telefon jakože pracuje (točí se kolečko načítání/stahování) ale nic se neděje.

Kontroloval jsem si FUP u operatora, zbývá mi 110MB ze 150MB, signál je plný, sim karta je v pohodě, volám i píšu. Ale blbnou mi ty data... na Wifi je chod na 100%.

Má někdo stejný problém? že by to bylo třeba operátorem? Díky za odpověď.
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

Uživatelský avatar francesca | pon dub 02, 2012 3:57 pm

Nefunguje mi 3G síť

Zkus smazat nastaveni site v settings a uvidis
APPLE MacBook CZ white unibody spring 2010/ C2D 2.4GHz/ 13.3" 1280x800/ 8GB RAM/ GF 320M/ 250GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ MAC OS Maverics

iMessage: vecne.zamilovana[at]gmail.com
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 284
Registrován:
čtv bře 31, 2011 7:13 pm
Bydliště: iPraha

tichucko | úte dub 03, 2012 3:05 pm

Re: Nefunguje mi 3G síť

Smazal jsem to nastavení sítě, pár krát sem telefon vypl/zapl a restartoval a už se chytl, 3G jede jak víno :good:
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

Slimak | pon dub 16, 2012 8:03 pm

Re: Nefunguje mi 3G síť

Doplním svoje poznatky - taktéž v Brně, operátor O2 - plný signál, 3g svítí jako připojeno, kolečko se točí a internet nejede. Půl roku fungoval iPhone bez problémů a pak najednou každý den minimálně na hodinu totální výpadek 3g sítě (edge jel bez problémů) na různých místech v republice. Podle googlu softwarová chyba u 4S (telefon údajně nezvládá přepojení z wifi na 3g nebo mezi jednotlivýma 3g vysílačema), kterou měl vyřešit 5.1, ale nevyřešil. Telefon šel na reklamaci a po necelých dvou týdnech bez jakékoli zmínky o tom, co problém způsobilo, mi dorazil nový. Tak uvidíme, co bude za půl roku :-)
 

toorman | pon srp 27, 2012 2:30 pm

Re: Nefunguje mi 3G síť

Ahoj, něco podobného se mi teď stalo i na minimálně dvou iPadech, které jsme koupili do firmy. Nemá s tím někdo také zkušenost. Podle toho, jak kolegové popisují, tak se to stane tak, že pokud jsou někde, kde je wifi a nepřipojí se (neznámé heslo atd.) pak jim kolikrát nejde připojit ani na 3g nebo edge. Je to v okolí Brna či Ostrava. Karty jsou to promo od O2. Ještě jsem nikam nevolal, ale trošku se obávám, že se se mnou nikdo nebude bavit a budou to házet jeden na druhého O2->apple . 3G se jinak rozjede až po vypnutí a zapnutí ipadu. Setkal se ještě někdo s tímto problémem? Ipady jsou to nové, aktualizované...
iPhone 4 16GB; iOS6
iPad 3 - WiFi + 4G; iOS6

bez jablka ani ránu !!!
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
stř srp 08, 2012 2:49 pm
Bydliště: Plzeň

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron