Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Tomost18 | čtv lis 15, 2012 1:03 pm

Wifi se připojí ale hned zase odpojí

Mam iPhone 3G 16GB, mám problém s připojením k Wifi v práci, načte se, připojí, ale během 3 vteřin zase odpojí a takhle pořád dokola. Jinde s připojením k Wifi problém nemám,jinde to chodí naprosto v pohodě. Prosím o radu.
 

tomas91 | úte lis 20, 2012 4:12 pm

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

mě se v práci vůbec nepřipojí, ale je to modemem máme tu nějakej zyxel od o2 a u těhle pomáhá obnovit tovární nastavení modemu
 

palo1990 | pon pro 09, 2013 4:17 pm

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

mam taky isty problem, vcera som od jedneho kupil iPhone 5 a vsade kde je wifi siet bez hesla tak sa pripojim a doma mame zaheslovanu wifi siet, zadam heslo pripaja sa a ihned ju odpoji a takto to robi stale dookola a aj tak sa nakoniec nepripoji, heslo zadavam spravne, neviem kde moze byt chyba :( ked som mal iPhone 4S tak to islo hned bez problemov...poradte prosim :)
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
pon pro 09, 2013 3:27 pm

misha | pon pro 16, 2013 5:18 pm

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

palo1990: to je bohuzel povetsinou zpusobeno nastavenim wifi routeru anebo primo routerem samotnym.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Parles | úte pro 17, 2013 12:16 am

Re: Wifi se připojí ale hned zase odpojí

palo1990 píše:mam taky isty problem, vcera som od jedneho kupil iPhone 5 a vsade kde je wifi siet bez hesla tak sa pripojim a doma mame zaheslovanu wifi siet, zadam heslo pripaja sa a ihned ju odpoji a takto to robi stale dookola a aj tak sa nakoniec nepripoji, heslo zadavam spravne, neviem kde moze byt chyba :( ked som mal iPhone 4S tak to islo hned bez problemov...poradte prosim :)

pokud máš kódování sítě WEP tak ti to nepujde.. musíš změnit na WPA nebo WPA2... aspon mě to pomohlo
 Macbook Pro with Retina Display 15" Mid 2015 - 2.5Ghz i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Radeon R9 M370X
 iPhone X 256GB Black
Beats by dr. dre PRO Black

Audi S8 V10
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 811
Registrován:
úte pro 13, 2011 4:34 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé