strata signálu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Trawi | pon dub 01, 2013 2:07 pm

strata signálu

Ahojte,

poslednú dobu mám s iP5 obrovské problémy mám 32GB verziu, iOS 6.1.3. Posledné 2-3 týždne mi extrémne často vypadáva z ničoho nič signál... zhruba 2-3 krát za hodinu niekedy aj viac krát. Doteraz som nemal absolútne žiaden problém. Operátorom to asi nebude nakoľko mám iP5 na Telekome a druhý aj na Orange. Stretli ste sa s tým už niektorý?

Ďakujem za odpovede.
 

mberdych | pon dub 01, 2013 2:10 pm

Re: strata signálu

Vypadava jako ze na chvili vypadne a zase se objevi? Nedela ti to v jedne lokalite? Jsem na chate na hrane mezi 2G a 3G siti, chvilema se mezi mima prehazuje. Krome toho, ze je chvili nez signalu to taky znacne zere baterii. Ale treba mas neco jineho. Dela ti to vsude?
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 168
Registrován:
pon kvě 10, 2010 11:56 am

Trawi | pon dub 01, 2013 2:12 pm

Re: strata signálu

nie robí to neustále a neprepína medzi E a 3G... jednoducho sa úplne stratí sieť a nanovo vyhľadáva... pokrytím to vážne nebude nakoľko som z Bratislavy tá je určite celá v 3G a navyše mi to robí aj doma, kde som pol roka nemal problém
 

Uživatelský avatar cicolably | pon dub 01, 2013 3:24 pm

Re: strata signálu

radšej to zapni na 2G lebo to naše super pokrytie a tý naši operátori sú na ... nič.
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Trawi | pon dub 01, 2013 4:01 pm

Re: strata signálu

ale predsa vravím, že to robí aj na telekome aj na orange a robí mi to len posledné 2-3 týždne... nemôže to byť niečo softvérové?
 

Uživatelský avatar miro1309 | ned dub 07, 2013 12:13 am

Re: strata signálu

Mám podobný problém, behom dňa, som v rovnakej lokalite, plná sieť (3G), pozriem sa na fon, "Žiadna sieť". Režim lietadlo nepomáha, niekedy pomôže reštart iPhone, ale niekedy ani to nie. O hodinu všetko funguje. Sim mám originál nano. Na reklamáciu sa mi s tým nechce.


Sent from iPad
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 477
Registrován:
ned led 25, 2009 5:10 pm
Bydliště: Žilina

michi123 | ned srp 24, 2014 6:36 pm

Vypadává signál GSM

Cawte chci se zeptat jestli někdo neřešil na iphonu 5 problém s výpadkem signálu. Vypadává mi signál jak kdy... telefon jsem koupil s tím, že má problémy se signálem a občas fleky na displeji.. to ale neřeším. Chtěl bych nějak vyřešit ten signál, někdy to ukazuje , že má plný signál někdy že má méně a někdy se na něj dovolat dá a někdy ne... (spíše jo než ne..) simkartu mám přímo od t-mobilu vyměněnou... (nestříhanou) , zkoušel jsem reset sítí, převedl telefon do DFU můdu (nebo jak se tomu nadava:) ) a nechal prez itunes nahrat aktuální iOS ale pořád stejné. Zkoušel jsem anténu odšroubovat a přišroubovat a když jsem měl telefon rozdělaný zkoušel jsem volat a jakmile jsem zašrouboval ty dva šroubky zespod iphonu tak ztratil signal tohle se stalo 2x ale nwm jistě jestli to má přímou souvislost... Anténu mám objednanou novou ale chci se ještě zeptat jestli s tím nemá někdo zkušenosti... IP je po záruce..

[Iphone 5 16Gb]
Naposledy upravil Metalgirl dne ned srp 24, 2014 7:17 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno do již existujícího tématu se stejným problémem.
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
ned srp 03, 2014 1:31 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé