3 funkční způsoby vypnutí 3G v ios7

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Haczek | čtv čer 26, 2014 5:20 pm

3 funkční způsoby vypnutí 3G v ios7

Zdravím, jelikož bydlím v lokalitě Brno-střed a mám "betelný" signál 3G Tmobile (vetšinou mezi 0-2čárkama) a proto mám já i moje manželka pravidelně sms o zmeškaných hovorech, jelikož jsme byli nedostupní, tak dodnes "laboruji s vypnutím 3G" na iphonech 5 a 5s. Manželce volám domů přes face time, ikdyž mám volání do všech sítí zadarmo, mám doma náhradní mobil s normálni simkou a podobně.

Našel jsem 3 způspoby jak vypnout 3G:

1. - dopsání symbolu "%" do dvou (existuje i možnost dopsat do třetího souboru v podpisech) viz - http://dolezel.net/post/2014/03/29/Vrac ... hone-55S5C

přepínač 3g funguje, ale bohužel při tomto způsobu přestane fungovat internet v mobilu a jede jen wifi

2. dopsání do souboru carrier.plist v telefonu příkazový řádek pro přepínač 3g jako true

přepínač 3g funguje, ale bohužel při tomto způsobu přestane fungovat internet v mobilu a jede jen wifi

3. možnost by měla být asi jediná funkční i pro internet a to do odemčeného telefonu nainstalovat z cydie program CCSettings který umožní v nastavení při vypnutí LTE současně deaktivovat i 3G viz.: http://www.techimperial.com/ios/cydia/c ... r-toggles/

jenže jediný malý problém - nemám v nastavení programu CCSettings v pravo nahoře symbol klíče díky kliknutí na něj se dají modifikovat funkce (třeba že se po vypnutí LTE má současně vypnout i 3G...). Netušíte někdo jak tam aktivovat symbol klíče....??? Konečně snad po listopadových slibech Tmobile a Apple, že problém s nemožností vypnutí 3G v ios 7 v prosinci 2014 vyřeší, budeme moci telefony ve středu Brna používat. A nebo máte někdo způsob který deaktivuje 3G v ios7? Uvažoval jsem i o pořízení rušičky 3g signálu, ale rozmyslel jsem si to....
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
čtv bře 10, 2011 2:55 pm

scorpi | pát čer 27, 2014 6:56 am

Re: 3 funkční způsoby vypnutí 3G v ios7

Chlape nechci ti brát iluze, ale ani 3. možnost nefunguje. Byl jsem ve stejné situaci jako ty a jediné co mi zbylo, že jsem musel vyměnit telefon. Prostě prodat 3 měsíce staré 5Sko a koupit nové. Teď už se držím na 7.0.4 a ikdybych se uklikl a updatoval nastavení operátora, tak se vždycky jde vrátit na přepínač 3G, který když vypnu, tak opravdu 3G nejede. Bohužel všichni, kdo updatovali na 7.1 a výše a mají problém se signálem 3G, musejí čekat, zda v tomhle něco Apple a operátoři udělají.
Trik s CCsettings jsem zkoušel na iPadu, kde mám 7.1.1 a natvrdo přepínač LTE.
Pokud vypneš LTE, běží 3G stále. A v nastavení aplikace jsem nic takového, jakože když se vypne LTE, tak se vypne i 3G nenašel. Tady to ale nějak zásadně neřeším, prostě vypnu data a jedu jen na wifi. Takže asi tak nějak....
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Clon | pát čer 27, 2014 1:25 pm

Re: 3 funkční způsoby vypnutí 3G v ios7

A je vubec nejaka nadeje, ze by toto Apple resil? Šušká se nekde neco?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Seian | čtv říj 02, 2014 7:42 pm

Re: 3 funkční způsoby vypnutí 3G v ios7

Mohu Vás prosím někoho požádat, ... při experimentech s vypnutím 3G jsem něco poškodil ve složce
/System/Library/Carrier Bundles/Iphone/Tmobile_cz.bundle
Něco se stalo, všechny soubory jsou v původním stavu, ale internet nefunguje. Mám SW na verzi 7.1.2, mohl by mi někdo prosím poslat obsah téhle složky, ať už na email, nebo hodit na nějaké úložiště? Teď už restore neudělám, lze přejím jen na IOS8, což... je k ničemu....

Předem děkuji
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
čtv říj 02, 2014 7:36 pm

Hrnecek | úte říj 14, 2014 8:44 pm

Re: 3 funkční způsoby vypnutí 3G v ios7

tady je obsah celé složky
http://uloz.to/x7XBsyZw/to-je-ono-rar
nechť slouží .-)
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
sob srp 17, 2013 7:44 am
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé