wifi problem

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

bisi | stř říj 01, 2008 9:36 pm

wifi problem

uz jsem se tu nedke pokousel zjistit info, ale bez uspechu... mam problem, ze po instalaci fw2.1 mi nejde wifi... v nabidce aktivace wifi je to policko sede - neaktivni... nechapu... zkousel jsem i restore a nejde to... a dalsi vec, kterou nechapu, ze kdyz mam telefon klasicky locknutej, tak mi nezvoni ani nevibruje, takze hovory nachazim az kdyz to otevru... - bohuzel uz zmeskane... nevim, jestli jsou to problemy fw nebo telefonu samotneho... se starsi verzi fw totiz nebyl poblem...


Co ma spolocne WiFi a iPhone temata??? Presun do novackov, taka tema tu uz je skus hladat!!! mod.Paly
 

Uživatelský avatar ygy | stř říj 01, 2008 10:00 pm

Re: wifi problem

tim restore si myslel ze si presiel na povodny fw :?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

siana | stř říj 01, 2008 10:44 pm

Re: wifi problem

A reset network settings nepomohlo???
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

ls8 | stř říj 01, 2008 10:57 pm

Re: wifi problem

Evidentne pri upgradu doslo k nejakemu problemu s firmwarem basebandu. Udelej restore na originalni firmware, pak pwnage v QuickPWN a pak restore na ls8 nebo whisky96 firmware. Jeden telefon se stejnym problemem jsem takto ozivil.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

martz | ned říj 05, 2008 8:02 pm

Re: wifi problem

Zdravim, chtel bych vas poprosit o radu, mam starsi AirLive WL-1120AP a pridelenou IP adresu. Nedavno jsem si reinstaloval windows na normalnim pc a od te doby mi Iphone pres Wifi nenacte zadnou stranku ani nestahne data ikdyz je pripojenej do te site. To same mi dela notebook, take si nic pres wifi nestahne (ikdyz mam pro notebook take pridelenou urcitou ip jako u normalniho pc). Na normalnim pc internet pres kabel funguje, ale pres wifi nic nejde ikdyz ji oba pristroje vidi. Myslite ze je HW vada v tom AirLivu ? Nebo ta reinstalace windowsu nak pozmenila jeho nastaveni ? ( osobne si myslim, ze reinstalace windows by na to neměla mit vliv, protoze to nastaveni je ulozeny v tom AirLivu. Myslim si to spravne? :) )
 

pedro007 | pon říj 06, 2008 1:09 pm

Re: wifi problem

To martz: Popiš zapojení.Kam jde kabel od netu,... (např. kabel od netu do pc, z pc do ap, notebook připojen přes kabel k ap...) pak teprve ti někdo poradí kde asi bude chyba.
To že nastanení ve uložený v AP si myslíš správně.
 

martz | pon říj 06, 2008 3:09 pm

Re: wifi problem

Dobre :) kabel od netu vede do ap ( v ap je zapla wifi ) a dalsi kabel z ap vede do pc. Jinak notebook a iphone jsou pripojeny pres wifi. V pc je rucne vypsana ip od poskytovatele a v notebooku take, iphone se pripojoval automaticky. Nechapu proc to prestalo jit, nic me nenapada :( jedine jestli wifi(ip iphonu- jak se pripojoval) nak nezakazal poskytovatel, kdyz se tam pripojoval automaticky bez vlastni ip, ale to je asi blbost, to by musel zakazat i notebooku- jestli to vubec takle zakazat jde :) Nevíte prosim Vas jak to zas zprovoznit? Nemel jste nekdo podobny problem? Diky za pomoc!
 

pedro007 | pon říj 13, 2008 7:34 pm

Re: wifi problem

1. Funguje Ti v PC internet?
2. Na AP doporucuji nastavit IP od providera.
3. Na PC nastavit DHCP pridelovani IP, podle toho nastavit AP
4. Na AP si nastavit Wifi na statické IP, podle toho nastavit iPhone a notebook.
5. Vše by mělo být OK.
Pokud ne, napiš kde net chodí kde ne, jak jsou nastaveny IP atd.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé