opět wifi problém

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jardafox | čtv říj 02, 2008 9:35 pm

opět wifi problém

takže další wifi téma, už se to tady jednou řešilo ale za boha to nemůžu najít, akorát vím, že to tady řešil někdo slovensky mluvící...
tož z ničeho nic mně přestal valit iP na domácí síti, prostě když na iP pustím wifinu, tak přestanou chodit ostatní připojený kompy, co s tím? zkoušel jsem to v iP nastavovat ručně ale nějak pořádně nevím, poraďtě pls, navíc nechápu proč to do teď fungovalo, reset network settingu jsem udělal

jinak doma mám apčko, na něj napojený kompy přes wifi, filtrování mac adres a wep šifra
 

Uživatelský avatar Apache23 | pát říj 03, 2008 10:00 am

Re: opět wifi problém

No myslím že ten Slovensky mluvící sem byl asi já! :mrgreen: Išlo oto že keď bola priatelka na wifi so svojim PC tak iphone sa nechytal a naopak! Mne pomohol reset routera! Jadnoznačne bol problem vtom že router proste zničohonič dal rovnaku IP aj telefonu a aj PC. Vraj sa to dá niekde v nadstaveniach nadstavyť tak aby router pridaval všetkým zariadeniam známym na sieti stálu IP. Čo by teda vylučovalo tieto kolízie. Viac poradiť neviem nakoľko nie som moc zdatný v týchto veciach! :?
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

jardafox | sob říj 04, 2008 9:59 am

Re: opět wifi problém

díkes, no ten sem samozřejmně resetoval hned, ale furt nic a najednou druhej den už všechno valilo naprosto v pohodě...

edit: ha, tak už se to zase mlátí, divný je, že to vždycky odpojí všechny kompy a přitom ani na iP ten internet nevalí

edit2: tak už jsem našel zdroj, sestře jsem na ntbku vypnul wifi a jede to bez problému, takže tam někde bude asi zakopanej pes:)

tak už třetí a poslední edit:

zatímco jsem smazal spybot a spyware terminator, že si nahraju nový verze, tak se mně do kompu dostala nějaká blbost, která mně přepsala DNS adresu a následně i hledání z gůglu mně směřovalo na jiný stránky, jakýsi openDNS, takže tohle byl ten pravej důvod.
tzn můžete to tady asi zamčít.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron