Problém s wifi pro fring

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jrsound | úte říj 07, 2008 12:27 pm

Problém s wifi pro fring

Zdravím Vás a prosím o radu,tak po pořádku...domácí wifi mi bezproblémově funguje na iphone 3G (appstore,internet,IM...atd),ale fring se mi vůbec nepřipojí:( přes EDGE ano) jinak s macem ta wifina běží úplně bez problému (skype,internet,adium atd,atd) na veřejném hotspotu v KFC jsem se s tím fringem přes wifi připojil a bezproblému volal...takže problem bude určitě doma,nicméně jsem už vyskoušel všechno možný v nastavení...je totiž divný že inak tak wifina v iphonu běží...

popis zapojení netu.... venku mam Straightcore WRT-312 a na nej pověšenej Linksys WRT54GL s origo firmwarem (ten je doma) na straightu je normalně NAT žadnej firewall nic žadný blokování portu,prostě standart a na Linksysu taky nic žadnej firewall nic jen domáci sit je zabezpečena WPA ale tady snad problém nebude (vše wifi běží normalně na iph i na macu),žadny block portů nic už jsem opravdu vyzkoušel všechno všechno....ted mě jen napadá používam internet zdarma od Praha9net,kde jsou blokovany nějaký porty,jedině že by fring používal nějakej "divnej" port pač normálně na macbooku skypuju a všechno ostatní.... tak to je můj problém...moooc Vás prosím o radu...bylo by příjemný skypovat přes iphone než přes macbook:) předem díky za rady.....Ondra
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
úte říj 07, 2008 11:58 am

pampeluch | ned říj 26, 2008 7:09 pm

Re: Problém s wifi pro fring

Pak můžeš kuknout na můj post, vypadá že máš stejnéj problém, viewtopic.php?f=91&t=10523 taky mi jede wifi anormálně ale fring nebo připojení na meebo mipřes wifi nejde.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron