Problem - prenesene data

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar shimie | stř říj 08, 2008 2:28 pm

Problem - prenesene data

Neviem ci to patri sem, ale neviem kam mam moj problem napisat. Na zaciatok chcem poznamenat ze som pripojeny cez edge, alebo gprs. O co ide:
Stlacil som tlacitko email a asi po 5 - 8 sekundach mi iphon pipol ze mam 45 novych emailov. Nasledne som stlacil tlacidlo home a potom kratko power, aby zhasol display. Problem je v tom ze po cca pol hodine som vybral iphone z vrecka a bol dost teply. Hned som vedel ze sa prenasali nejake data. Pozrel som na prenesene data a mal som Received 51 MB, pritom rano som resetoval pocitadla a cely den som iphone nepouzival. Akym sposobom sa mohli data preniest? Ziadny email som neotvaral. Este jeden problem, po resete iphonu mi uz neukazuje Received data 51 MB, ale uz len 5 MB.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

Uživatelský avatar rony | stř říj 08, 2008 2:38 pm

Re: Problem - prenesene data

Pozri sa na nastavenie push emailov.

Druha vec je, ze mail app funguje tak, ze najprv nataha hlavicky a hned ich zobrazi ale zaroven doplna aj kusky textov z tela mailov, takze komunikacia frci.

Po ukonceni aplikacie mail.app vsak este na pozadi vzdy bezi nejake dotiahnutie, takze ak ti mozem poradit, tak pozriet poriadne vsetky nastavenia tykajuce sa mailov

a potom - nainstalovat BossPrefs a EDGE prepinacom si vypinat pripojenie na internet.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar shimie | stř říj 08, 2008 3:04 pm

Re: Problem - prenesene data

@rony
Dik moc za rychlu reakciu, Zatial nemam, ani neplanujem JB, takze BossPrefs si nemozem nainstalovat. Skusim sa pohrabat v tych nastaveniach. Este nerozumiem preco sa po resete iPhonu prepisu tie pocitadla dat na 5 MB.Preco nie na 0 MB??? Pri resete by sa to nemalo menit. Malo by to ist len ked ich chcem manualne vynulovat.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

Uživatelský avatar rony | stř říj 08, 2008 4:48 pm

Re: Problem - prenesene data

mne sa zda, ze BossPrefs su uz v AppStore, mozno sa mylim.

Tie data je mozne, ze mas naozaj nieco zapnute, aby pravidelne chodilo na internet, pozri tie nastavenia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]