3G T-Mobile

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Design | sob říj 11, 2008 2:38 pm

3G T-Mobile

Zajimalo by mě, co si myslíte o tom, jak se T-Mobile otočil zády k 3G sitím. Osobně jsem jejich zákazník a poměrně dost mě to štve. Podle informaci z internetu chce mít O2(pozor i Vodafone!) do konce příštího roku cíce než 70% pokrytí s 3G + chtějí přidat EDGE.
Z toho jasně plyne, že kdo si u O2 počká, dočká se výrazně lepších datových přenosů, kdežto já jako zákazník T-Mobile vím, že budu odkázaný na EDGE.

Několikrát jsem kvůli tomu volal na zákaznickou linku, ale vždy mi slečna odpověděla nějakou naučenou frázi a bylo hotovo.

Píšu proto abych věděl jestli to štve jen mě, nebo je více takových nespokojených zákazníků.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar Domy007 | ned říj 12, 2008 6:51 pm

Re: 3G T-Mobile

No je to tak, ale musíš se s tím smířit... Buď přestup na jiného operátora a nebo nevim... T - mobile je v tomhle fakt divnej... Nedjřív jen 8 GB iPhone a pak, že nebude mít 3G síť
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 653
Registrován:
pát pro 28, 2007 4:36 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

domca456 | čtv pro 18, 2008 4:33 pm

Re: 3G T-Mobile

prave bylo oficialne oznameno ze t-mobile spusti 3G ale az ke konci roku 2009 a do konce roku 2010 chce pokryt minimalne 70% populace viz clanek jablickar
 

Semtex | čtv pro 18, 2008 10:38 pm

Re: 3G T-Mobile

podle me je to tak, ze T-Bobajl se precenil s LTE. Podle me se jim to nedari rozchodit nebo by to bylo dost narocny na vybudovani, proste problemy. A ted vidi ze jejich datove prenosy jim jen odrazuji zakazniky. Tak se rozhodli pro overeny 3g. A zrovna tento tyden vysla zprava, ze 3g je mozny provozovat az skoro na 42Mbps.... coz treba ted jeste neumi ani ADSL.
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 237
Registrován:
stř lis 05, 2008 6:00 am
Bydliště: Starovice

domca456 | čtv pro 18, 2008 10:51 pm

Re: 3G T-Mobile

no to se precenil hoodne vzdyt zarizeni podporujici tuto technologie by musel byt velkej jako kufr,takze v mobilech to bude cca za 5let a myslim e to uz budou mit 3g na 90% populace.
 

Lukhin | pon pro 22, 2008 7:26 pm

Re: 3G T-Mobile

Pokud vim, tak spolu s Vodafone buduji 3G sit. Podobne jako u O2 nejdriv pokryji Praha, Brno a pak 70% uzemi. Prvni mesta by meli byt snad do roku ;) Hold O2 nasadil latku a ostatni nechteji prijit o zakazniky..
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé